Amerika’yı sarsan grup seks cinayeti!

Amerikalı sana para girişimcisi ve eşi ile grup seks partisi yaptıktan sonra ölü şekilde bulunan Ivana Smit’in cinayete kurban gittiği söyleniyor.


Amerika’yı sarsan grup seks cinayeti!

Amerikalı kripto para taciri ve eşi ile üçlü seks partisine katıldıktan sonra ölü olarak bulunan Ivana Smit’in cinayete kurban gittiği öngörülüyor. Kuala Lumpur’da modellik yapan 18 yaşındaki Hollandalı Ivana Smit 7 Aralık günü ölü olarak bulundu. Üçlü seks partisinden sonra 45 yaşındaki Alexander Johnson ve eşi Luna’nın kaldığı dairenin balkonundan 14 kat aşağıdaki balkona düşen mankenin alkol ve uyuşturucunun etkisiyle kaza neticesi öldüğü iddia edildi. Fakat ikinci otopsi mankenin düşmeden önce ölmüş olabileceğini açığa çıkardı.

Öldürülmüş olabilir

Hollandalı pataloji uzmanı Frank van de Goot’a göre genç model düşmeden önce ölmüş olabilir. Düşme anından sonra ortaya çıkan kanın azlığı Ivana’nın daha önce öldüğünü deliller özellikte. Öte yandan modelin üst kollarındaki morarmaların da düşme etkisiyle oluşmadığı belirtiliyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz