Amorti kazanan numaralar ve büyük ikramiye sonuçları!

Milli Piyango İdaresi 2018 yılbaşı özel çekilişi ardından büyük ikramiye sayıları ve yılbaşı amorti sayıları açıklandı. Bu sene de çeyrek bilete isabet eden büyük ikramiye 4 ayrı ilden satın alınan biletlerin sahiplerini sevindirdi.


Amorti kazanan numaralar ve büyük ikramiye sonuçları!

2018 amorti rakamları MPİ tarafından yapılan çekiliş ardından şans oyunları tutkunları tarafından araştırılmaya başlandı. Bu sene da 4 tane çeyrek bilete isabet eden büyük ikramiye Kıbrıs, Samsun, İstanbul ve Antalya’dan alınan biletlerin sahiplerini milyoner yaptı. İşte çekilişle alakalı bütün detaylar…

2018 AMORTİ NUMARALARI KAÇ?

Noter yetkililerinin ve MPİ görevlilerinin ortaklaşa gerçekleştirdikleri çekilişte amorti için tespit edilen numaralar 4 ve 6 oldu. Bu neticelere göre biletlerinin son haneleri 4 ve 6 ile biten şanlı kişiler en kötü olasılıkla bilet için verdikleri ücretleri geri alacaklar.

BÜYÜK İKRAMİYE HANGİ İLLERE ÇIKTI?

61 milyon TL ikramiye çeyrek biletlere çıktı. Şanslı numaralar ve kazanan iller ise şu şekilde; 9 7 9 4 0 3 5 ( Kuzey Kıbrıs, Samsun, Antalya, İstanbul)

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz