24 Ağustos 2017 Perşembe

Android İçin En İyi 10 Boyama Kitabı Uygulaması

Android telefon yada tabletlerinizden kullanabileceğiniz en kaliteli ve popüler 10 boyama Kitabı Uygulamasını sizlere sunuyoruz.


1. Adult Coloring Book

Adult Coloring Book uygulamasında hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği boyama kitabı uygulaması gayet kolay ara yüzü vardır. Boyama işini daha eğlenceli ve eşsiz hale getirecek bir uygulamadır. Ücretsiz bir şekilde indirilen uygulama sizlerin tamamen kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

2. Colorfly

Colorfly boyama kitabı uygulaması yaptığınız resimlerin kaydedilmesini hatta paylaşılmasını sağlıyor. Ayrıca sizlerin daha kaliteli boyama yapması için yakınlaştırma özelliği bulunuyor. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

3. Colorfy

Colorfy uygulama size ünlü tabloların veya cisimlerin renklerini boyama ve sosyal medyada paylaşabilme olanağı sunuyor. Uygulama sizlerden hiçbir şekilde para talep etmez her özellik ücretsizdir.

4. Coloring Book 2017

Coloring Book 2017 uygulaması sizlere kolay ara yüzle profesyonel bir boyama zevki sunuyor. Bitmiş çalışmalarınızı kaydetmek ve Google Drive’da yayınlamanızı sağlar.

5. Colorfit

Colorfit uygulaması ile doğadaki canlıların ve cisimleri kolaylıkla boyamanızı sağlar. Ayrıca kendiniz çizip boyayabilirsiniz. Sizlere tamamen ücretsiz bir deneyim sunmakta.

6. ColorMe

ColorMe uygulamasında 100 den fazla sayfayı istediğiniz tonda boyamayı sağlar. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan boyama kitabı uygulaması sizlerin antrenman yapmanızı ve soyut düşüncenizi geliştirir.

7.Colory

Colory geniş özellikli boyama kitabı istediğiniz şekilde boyama imkanı verir. Yarıda bıraktığınız resimlere daha sonra devam etme imkanı sunar. Ayrıca istediğiniz yerde kayıt etme ve paylaşma özelliği vardır.

8. Free Coloring Book

Free Coloring Book uygulama sizlerin kolay bir ara yüzle boyamanızı sağlar.

9. InColor

InColor size kolay bir boyama denemesi sağlayan uygulama Google Drive ile paylaşmanızı sağlıyor.

10. Colory

Colory uygulaması sizlerin kolay bir ara yüzler boyama yapmasını ve birçok tonda şemada boya yapmanız sağlar. Google Drive ile paylaşma ve kaldığınız yerden devam etme olanağı sunar.

İlginizi Çekebilir

İki Teknoloji Devi Apple ve Samsung Anlaştı

Apple ve Samsung yeni bir anlaşma ile tekrar buluştu. Cep telefonu pazarında neredeyse tekel olan iki dev isim bundan önce OLED paneller ile ilgili görüşmeler yapmıştı. Edinilen bilgilere göre Apple yeni çıkaracağı iPhone modellerinde OLED panell kullanımı ile ilgili rakibi ile el sıkışmıştı. Şimdi ise gündemde olan konu A12 yonga setleri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz