Android İçin En İyi 10 Boyama Kitabı Uygulaması

Android telefon yada tabletlerinizden kullanabileceğiniz en kaliteli ve popüler 10 boyama Kitabı Uygulamasını sizlere sunuyoruz.


Android İçin En İyi 10 Boyama Kitabı Uygulaması

1. Adult Coloring Book

Adult Coloring Book uygulamasında hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği boyama kitabı uygulaması gayet kolay ara yüzü vardır. Boyama işini daha eğlenceli ve eşsiz hale getirecek bir uygulamadır. Ücretsiz bir şekilde indirilen uygulama sizlerin tamamen kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

2. Colorfly

Colorfly boyama kitabı uygulaması yaptığınız resimlerin kaydedilmesini hatta paylaşılmasını sağlıyor. Ayrıca sizlerin daha kaliteli boyama yapması için yakınlaştırma özelliği bulunuyor. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

3. Colorfy

Colorfy uygulama size ünlü tabloların veya cisimlerin renklerini boyama ve sosyal medyada paylaşabilme olanağı sunuyor. Uygulama sizlerden hiçbir şekilde para talep etmez her özellik ücretsizdir.

4. Coloring Book 2017

Coloring Book 2017 uygulaması sizlere kolay ara yüzle profesyonel bir boyama zevki sunuyor. Bitmiş çalışmalarınızı kaydetmek ve Google Drive’da yayınlamanızı sağlar.

5. Colorfit

Colorfit uygulaması ile doğadaki canlıların ve cisimleri kolaylıkla boyamanızı sağlar. Ayrıca kendiniz çizip boyayabilirsiniz. Sizlere tamamen ücretsiz bir deneyim sunmakta.

6. ColorMe

ColorMe uygulamasında 100 den fazla sayfayı istediğiniz tonda boyamayı sağlar. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan boyama kitabı uygulaması sizlerin antrenman yapmanızı ve soyut düşüncenizi geliştirir.

7.Colory

Colory geniş özellikli boyama kitabı istediğiniz şekilde boyama imkanı verir. Yarıda bıraktığınız resimlere daha sonra devam etme imkanı sunar. Ayrıca istediğiniz yerde kayıt etme ve paylaşma özelliği vardır.

8. Free Coloring Book

Free Coloring Book uygulama sizlerin kolay bir ara yüzle boyamanızı sağlar.

9. InColor

InColor size kolay bir boyama denemesi sağlayan uygulama Google Drive ile paylaşmanızı sağlıyor.

10. Colory

Colory uygulaması sizlerin kolay bir ara yüzler boyama yapmasını ve birçok tonda şemada boya yapmanız sağlar. Google Drive ile paylaşma ve kaldığınız yerden devam etme olanağı sunar.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Metronet nedir?

Metronet nedir?

Metronet, elektrik ağı üzerinden Türkiye’de uzun süredir hizmet veren ve geçtiğimiz yıllarda da Superonline tarafından satın alınan alternatif bir internet dağıtım servisidir.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz