Android İçin En İyi 10 Boyama Kitabı Uygulaması

Android telefon yada tabletlerinizden kullanabileceğiniz en kaliteli ve popüler 10 boyama Kitabı Uygulamasını sizlere sunuyoruz.


Android İçin En İyi 10 Boyama Kitabı Uygulaması

1. Adult Coloring Book

Adult Coloring Book uygulamasında hem yetişkinlerin hem de çocukların kullanabileceği boyama kitabı uygulaması gayet kolay ara yüzü vardır. Boyama işini daha eğlenceli ve eşsiz hale getirecek bir uygulamadır. Ücretsiz bir şekilde indirilen uygulama sizlerin tamamen kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

2. Colorfly

Colorfly boyama kitabı uygulaması yaptığınız resimlerin kaydedilmesini hatta paylaşılmasını sağlıyor. Ayrıca sizlerin daha kaliteli boyama yapması için yakınlaştırma özelliği bulunuyor. Bu uygulama tamamen ücretsizdir.

3. Colorfy

Colorfy uygulama size ünlü tabloların veya cisimlerin renklerini boyama ve sosyal medyada paylaşabilme olanağı sunuyor. Uygulama sizlerden hiçbir şekilde para talep etmez her özellik ücretsizdir.

4. Coloring Book 2017

Coloring Book 2017 uygulaması sizlere kolay ara yüzle profesyonel bir boyama zevki sunuyor. Bitmiş çalışmalarınızı kaydetmek ve Google Drive’da yayınlamanızı sağlar.

5. Colorfit

Colorfit uygulaması ile doğadaki canlıların ve cisimleri kolaylıkla boyamanızı sağlar. Ayrıca kendiniz çizip boyayabilirsiniz. Sizlere tamamen ücretsiz bir deneyim sunmakta.

6. ColorMe

ColorMe uygulamasında 100 den fazla sayfayı istediğiniz tonda boyamayı sağlar. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan boyama kitabı uygulaması sizlerin antrenman yapmanızı ve soyut düşüncenizi geliştirir.

7.Colory

Colory geniş özellikli boyama kitabı istediğiniz şekilde boyama imkanı verir. Yarıda bıraktığınız resimlere daha sonra devam etme imkanı sunar. Ayrıca istediğiniz yerde kayıt etme ve paylaşma özelliği vardır.

8. Free Coloring Book

Free Coloring Book uygulama sizlerin kolay bir ara yüzle boyamanızı sağlar.

9. InColor

InColor size kolay bir boyama denemesi sağlayan uygulama Google Drive ile paylaşmanızı sağlıyor.

10. Colory

Colory uygulaması sizlerin kolay bir ara yüzler boyama yapmasını ve birçok tonda şemada boya yapmanız sağlar. Google Drive ile paylaşma ve kaldığınız yerden devam etme olanağı sunar.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
En iyi stres çarkı uygulamaları

En iyi stres çarkı uygulamaları

Sadece Türkiye’de değil aynı zamanda bütün dünyada da son birkaç aydır stres çarkı çılgınlığı sürüyor. Hem büyüklerin, hem küçüklerin elinden düşmeyen bu basit ama eğlenceli alet bağımlılık yapıcı yönüyle tanınıyor. Tabii ki her zaman olduğu gibi, cep telefonu uygulama geliştiricileri de stres çarkını gözünden kaçırmadı ve daha şimdiden, hem iPhone, hem de Android akıllı telefonlar için indirebileceğiniz pek çok stres şarkı uygulaması var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz