Ankara’da polise silah gösterip kaçmaya çalışan şahıslar kaza yaptılar

Ankara’da ‘dur’ ihtarı yapan polislere, silah gösterip kaçmaya çalışan şahısların arabaları kaza yaptı. Yaya olarak kaçmaya uğraşan zanlılar başarılı olamadı ve yakayı ele verdi.


Ankara’da polise silah gösterip kaçmaya çalışan şahıslar kaza yaptılar

Ankara’da ‘dur’ ihtarında bulunan polislere, silah teşhirinde bulunarak kaçan şahısların içinde bulunduğu araba, kovalamaca sırasında kaza yaptı.

Yaya olarak kaçmaya çalışan zanlılar kıskıvrak yakalandı. Araçta yapılan aramalarda bir pompalı tüfek, bir kuru sıkı tabanca ve çok sayıda mermi çıktı.

“DUR” İHTARINA UYMADILAR

Edinilen bilgiye göre, gece yarısı Kızılay bölgesinde dolaşan 06 DJ 6706 plakalı arabanın içindeki 4 kişinin vaziyetinden şüphelenen trafik polisleri, Kızılay Meydanı’nda araca ‘dur’ ihtarında bulundu.

KISKIVRAK YAKALANDILAR

Polis ekiplerinin ikazlarına aldırış etmeyen şahıslar, görevli polislere silah teşhirinde bulunarak Talatpaşa Bulvarı üstünden Cebeci istikametinde kaçmaya başladı. Arabanın peşine takılan polis ekipleri ile şahıslar arasında nefes kesen bir kovalamaca meydana geldi. Dumlupınar Bulvarı üstündeki Cebeci İnönü Stadı’nın önünde önü kesilen araç, park halindeki bir arabaya çarparak durdu. Yaya olarak kaçmaya devam eden zanlılardan Hüseyin Can B. izini kaybettirirken, Alper K., Eray G. ile Eray Y. polis ekiplerince kıskıvrak yakalandı.

ÇOK SAYIDA MERMİ ÇIKTI

Şahısları kelepçeleyerek gözaltına alan polis ekipleri araçta arama yaptı. Araçtan bir pompalı tüfek, bir kurusıkı tabanca ve çok sayıda mermi çıktı. Şahısların ilk ifadelerini olay yerinde alan polis ekipleri, kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı. Ekipler, evine giderek saklanan Hüseyin Can B.’yi de yakalayarak gözaltına aldı. Zanlıların emniyetteki işlemleri sürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz