Ankara’da uyuşturucu bağımlısı intihar etmeye kalktı

Ankara’da uyuşturucu bağımlısı olduğu anlaşılan bir kişi kendini bulunduğu kafeye kilitleyerek intihar girişiminde bulundu. Polis şahsı uzun süre ikna etmeye çalıştı.


Ankara’da uyuşturucu bağımlısı intihar etmeye kalktı

Başkentte başına silah dayayarak kendisini bir kafeye kilitleyen kişi polislerin uzun uğraşları neticesi ikna edildi.

ELİNDEN YARALANDI

Uyuşturucu bağımlısı olduğu öğrenilen 34 yaşındaki Tevfik K, Çankaya ilçesi Beşevler semtindeki bir kafede silahla tek el ateş ederek, kendisini elinden yaraladı.

İhbar üstüne olay yerine çok sayıda polis ekibi geldi. Kafenin bulunduğu caddede geniş güvenlik tedbirleri alındı ve cadde trafiğe kapatıldı.

Polis ekiplerinin içeri girmesine izin vermeyen Tevfik K, kendisini kafeye kilitledi.

İÇERİDE REHİNE BULUNMUYOR

Tevfik K, olay yerine gelen Ankara Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü ekiplerice uzunca bir müddet ikna edilmeye çalışıldı. Ortalama iki saat direnen Tevfik K, polis ekiplerince ikna edilerek ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan yetkililer, kafede rehine bulunmadığını ve sosyal medya hesaplarından bu yönde yapılan paylaşımların gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

İlginizi Çekebilir
Köprüden atlayıp intihar eden adam öldü!

Köprüden atlayıp intihar eden adam öldü!

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne giden 35 yaşlarındaki kişi, denize atlayarak intihar etti. Deniz polisi tarafından sudan çıkarılan vatandaşın yaşamını yitirdiği açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz