Anne ve babasını av tüfeğiyle öldüren cani mağaradan çıktı

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde babası Mehmet Beygözlü (57) ve annesi Fatma Beygözlü’yü (60) av tüfeğiyle vurup öldürdükten sonra kaçan Ali Beygözlü (22), cinayetten 5 gün sonra jandarma tarafından saklandığı mağarada bulundu.


Anne ve babasını av tüfeğiyle öldüren cani mağaradan çıktı

İlçeye bağlı Hasankoca Mahallesi’nde 10 Ocak’ta yaşanan olayda; psikolojik rahatsızlığı bulunan Ali Beygözlü, tartıştığı babası Mehmet Beygözlü ve annesi Fatma Beygözlü’yü av tüfeğiyle öldürdükten sonra kaçtı. Olayın sonrasında dağlık alana kaçan Beygözlü’nün yakalanması için 4 jandarma asayiş komando timi, 30 güvenlik korucusu, 20 rütbeli asker, Jandarma Suç Araştırma timi ile iz takip ve arama köpeği sevk edildi. Dağlık alanı karış karış arayan ekipler drone da kulandı.

Yapılan arama çalışmaları sonunda Ali Beygözlü, saat 08.00 sıralarında Pazarcık’a bağlı Yolboyu köyü Kantarma mevkiinde bulunan mağara içerisinde yakalandı. Beygözlü ile beraber olayda kullandığı av tüfeği de ele geçirildi. Gözaltına alınan Ali Beygözlü, jandarmadaki sorgusunun sonrasında sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Ankara’da seri işlenen cinayetler arka arkaya çözüldü!

Ankara’da seri işlenen cinayetler arka arkaya çözüldü!

Ankara'da 3 cinayeti inceleyen Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayet şüphelilerini yakaladı. Şüphelilerin yaptığı itiraflar ardından iki cinayetin daha işlendiği ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz