Anne ve oğlu uyuşturucu satıcılığından gözaltına alındı

Konya’da emniyetin narkotik ekipleri tarafından bir eve düzenlenen baskında, satışa hazır paketler halindeki eroini sobaya atan anne ve oğlu ile bir kişi gözaltına alındı.


Anne ve oğlu uyuşturucu satıcılığından gözaltına alındı

Konya’da narkotik ekipleri tarafından bir eve yapılan baskında, satışa hazır paketler halindeki eroini sobaya atan anne ve oğlu ile bir torbacı gözaltına alındı. Üç şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Anne ve oğlu uyuşturucu satıcılığından gözaltına alındı

ANA OĞUL ÇALIŞIYORLARMIŞ

Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadale Şubesi ekipleri, merkez Karatay ilçesi Tatlıcak Mahallesi’nde bir evde uyuşturucu madde satışı yapıldığı bilgisini aldı. Bunun üstüne yapılan takibin sonrasında dün akşam saatlerinde eve baskın düzenlendi. Baskın esnasında satışa hazır paketler halinde uyuşturucu yanan sobanın içine atıldı. Polis, hepsi yanmadan uyuşturucuyu sobanın içinden çıkardı. Uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen Gürcü B. ve oğlu Ferhat B. ile ‘torbacı’ olduğu öne sürülen Burak B. gözaltına alındı. Sobadan çıkarılan ve evde yapılan aramalarda satışa hazır paketler halinde 50 paket eroin ele geçirildi. Polisteki sorgularının sonrasında adliyeye sevk edilen 3 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Arabanın bagajından 596 tüp kobra zehri çıktı!

Arabanın bagajından 596 tüp kobra zehri çıktı!

Konya'da bir arabada gerçekleştirilen aramada piyasa değeri yaklaşık 6 milyon lira olduğu düşünülen 596 tüp kobra zehri ele yakalandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz