Arabasına ceza kesen zabıtayı darp edip burnunu kırdı!

Kocaeli’de, tramvay yoluna arabasını park eden şoför, ceza yazmak için arabasının fotoğrafını çeken zabıta memurundan fotoğrafı silmesini isteyerek, darp etti.


Arabasına ceza kesen zabıtayı darp edip burnunu kırdı!

Kocaeli’de, tramvay yoluna aracını park eden şoför, ceza kesmek için aracının fotoğrafını çeken zabıta memurundan fotoğrafı silmesini isteyerek, darp etti. Burnu kırılan zabıta memuru Murat Fidan, kendisini darp edenler ile ilgili sikayetçi oldu.

HEMEN FOTOĞRAFINI ÇEKTİ

Olay, İzmit Şahabettin Bilgisu Caddesi’nde yaşandı. Otogar istikametinden gelen tramvay Fevziye durağına doğru ilerlerken tramvay yoluna park edilen bir araç sebebiyle tramvay durmak mecburiyetinde kaldı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde zabıta memuru olarak görev yapan Murat Fidan, ceza kesmek için tramvay yolundaki aracın fotoğraflarını çekti.

7 GÜNLÜK RAPOR VERİLDİ

Yaklaşık 2 dakika sonra hafif ticari araç sahibi tramvay yolundan aracını çekince tramvay yoluna devam etti. Bu arada araç sahibi Tunç Ş. ve yanındaki arkadaşı zabıta memurunun çektiği fotoğrafı silmelerini istedi. Tunç Ş ve arkadaşı, fotoğrafı silmeyeceğini söylemesi üstüne zabıta memuru Murat Fidan’ı darp etti. Esnaf ve vatandaşlar araya girerek zabıta memurunu darp edenleri güçlükle engelledi. Burnu kırılan zabıta memuru Kocaeli Devlet Hastanesi’ne giderek tedavi oldu. Zabıta memuru Murat Fidan’a 7 günlük rapor verildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Antibiyotik reçetesi yazmayan aile doktoruna darp!

Antibiyotik reçetesi yazmayan aile doktoruna darp!

İzmir'de Aile Sağlığı Merkezindeki doktor, antibiyotik almak maksadıyla gelen hastaya reçete vermeyince hasta yakını tarafından dövüldü. Olay anıyla alakalı görüntüler ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz