Aracı kurşun yağmuruna tutup delik deşik ettiler

Ankara’da daha önceden aralarında husumet olan 4 kişinin silahlı saldırısına maruz kalan Osman Ç. bacağından ve elinden vurularak yaralandı.


Aracı kurşun yağmuruna tutup delik deşik ettiler

Ankara’da daha önceden aralarında husumet bulunan 4 kişinin silahlı saldırısına uğrayan Osman Ç. bacağından ve elinden yaralandı.

POMPALI TÜFEK VE TABANCALARLA ATEŞ AÇTILAR

Olay, akşam saatlerinde Keçiören ilçesi Kanuni Mahallesi’nde yaşandı. Şehit Uğur Akgündüz Sokağı’nda emlakçılık yapan Osman Ç., işyerinin önündeki 06 FA 2293 plakalı arabada otururken daha önceden aralarında husumet bulunan 4 kişi, başka bir araçla yanına gelerek pompalı tüfek ve tabanca ile ateş açtı.

2 YERİNDEN VURULDU

Osman Ç. araçtan inerek kaçmaya çalışırken sol bacağından ve elinden yaralandı. Kanlar içinde dükkanın önüne yığılan Osman Ç. olay yerine gelen ambulansla Keçirören Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek acil serviste tedaviye alındı. Polis ekipleri olay yerinde araştırmada bulunurken, saldırganların yakalanması için de çalışma başlatıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Ankara’da seri işlenen cinayetler arka arkaya çözüldü!

Ankara’da seri işlenen cinayetler arka arkaya çözüldü!

Ankara'da 3 cinayeti inceleyen Ankara Emniyet Müdürlüğü ekipleri cinayet şüphelilerini yakaladı. Şüphelilerin yaptığı itiraflar ardından iki cinayetin daha işlendiği ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz