24 Ağustos 2017 Perşembe

Arda Turan, Tek Seferde 200 Tane Midye Yedi!

Çeşme'de tatil yapan ünlü futbolcunun tatilin son gününde midye yeme rekoru kırdığı ortaya çıktı. Arkadaşlarına midyeyi çok özlediğini söyleyen ünlü futbolcu, tek seferde 200 tane midyeyi yiyerek herkesi şaşkına çevirdi.


Barcelona’da forma giyen Arda Turan, İspanya’ya dönüş gerçekleştirdi. Arda’nın Çeşme’den ayrılmadan evvel bir oturuşta 200 midye yediği duyuldu.

BİR OTURUŞTA 200 MİDYE YEDİ

Her yaz Çeşme’de tatil gerçekleştiren Arda Turan’ın midye dolmayı özlediğini arkadaşlarına söylemesinin ardından, Aya Yorgi Koyu’ndan Alaçatı’daki bir başka mekana 200 midye getirildi. Arda Turan bir seferde midyelerin tamamını yerken, “Çok özlemişim bu lezzeti” diye konuştu. 15 kilometre uzaktan gelen midyeleri götüren Arda Turan ertesi gün Çeşme’den dönüş yaptı.

HANDE ERÇEL’İ GEÇTİ

Geçen günlerde Hande Erçel, ailesiyle beraber Çeşme Aya Yorgi Koyu’ndaki White Beach’te görüntülenmişti. Oyuncunun 50 tane midye yemesi gündeme gelmişti.

İlginizi Çekebilir

Sahneye transparan kıyafetlerle çıkan Gülşen zor anlar geçirdi

Hayranlarının karşısına mavi tonlarında transparan elbisesi ile çıkan Gülşen sahnede basın mensuplarının kendisini yakın çekime aldığını fark edince panik yaparak ne yapacağını şaşırdı. Elleriyle transparan kıyafetini kapatmaya çalışan Gülşen sahnede zor anlar yaşadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz