Arda Turan, Tek Seferde 200 Tane Midye Yedi!

Çeşme’de tatil yapan ünlü futbolcunun tatilin son gününde midye yeme rekoru kırdığı ortaya çıktı. Arkadaşlarına midyeyi çok özlediğini söyleyen ünlü futbolcu, tek seferde 200 tane midyeyi yiyerek herkesi şaşkına çevirdi.


Arda Turan, Tek Seferde 200 Tane Midye Yedi!

Barcelona’da forma giyen Arda Turan, İspanya’ya dönüş gerçekleştirdi. Arda’nın Çeşme’den ayrılmadan evvel bir oturuşta 200 midye yediği duyuldu.

BİR OTURUŞTA 200 MİDYE YEDİ

Her yaz Çeşme’de tatil gerçekleştiren Arda Turan’ın midye dolmayı özlediğini arkadaşlarına söylemesinin ardından, Aya Yorgi Koyu’ndan Alaçatı’daki bir başka mekana 200 midye getirildi. Arda Turan bir seferde midyelerin tamamını yerken, “Çok özlemişim bu lezzeti” diye konuştu. 15 kilometre uzaktan gelen midyeleri götüren Arda Turan ertesi gün Çeşme’den dönüş yaptı.

HANDE ERÇEL’İ GEÇTİ

Geçen günlerde Hande Erçel, ailesiyle beraber Çeşme Aya Yorgi Koyu’ndaki White Beach’te görüntülenmişti. Oyuncunun 50 tane midye yemesi gündeme gelmişti.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Meryem Uzerli yeni aşkıyla yakalandı

Meryem Uzerli yeni aşkıyla yakalandı

Bir dönemlerin hızlı parlayıp sönen oyuncusu Meryem Uzerli ile Mısırlı oyuncu Bassel Alzaro bir otele girerken kameralara takıldı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz