Arda Turan, Tek Seferde 200 Tane Midye Yedi!

Çeşme’de tatil yapan ünlü futbolcunun tatilin son gününde midye yeme rekoru kırdığı ortaya çıktı. Arkadaşlarına midyeyi çok özlediğini söyleyen ünlü futbolcu, tek seferde 200 tane midyeyi yiyerek herkesi şaşkına çevirdi.


Arda Turan, Tek Seferde 200 Tane Midye Yedi!

Barcelona’da forma giyen Arda Turan, İspanya’ya dönüş gerçekleştirdi. Arda’nın Çeşme’den ayrılmadan evvel bir oturuşta 200 midye yediği duyuldu.

BİR OTURUŞTA 200 MİDYE YEDİ

Her yaz Çeşme’de tatil gerçekleştiren Arda Turan’ın midye dolmayı özlediğini arkadaşlarına söylemesinin ardından, Aya Yorgi Koyu’ndan Alaçatı’daki bir başka mekana 200 midye getirildi. Arda Turan bir seferde midyelerin tamamını yerken, “Çok özlemişim bu lezzeti” diye konuştu. 15 kilometre uzaktan gelen midyeleri götüren Arda Turan ertesi gün Çeşme’den dönüş yaptı.

HANDE ERÇEL’İ GEÇTİ

Geçen günlerde Hande Erçel, ailesiyle beraber Çeşme Aya Yorgi Koyu’ndaki White Beach’te görüntülenmişti. Oyuncunun 50 tane midye yemesi gündeme gelmişti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Arda Turan uçaktan iner inmez basın açıklaması yaptı

Arda Turan uçaktan iner inmez basın açıklaması yaptı

Medipol Başakşehir'in 2,5 senelik kiralama anlaşması yaparak Barcelona'dan transfer ettiği Arda Turan, İstanbul'a geldi. Yıldız oyuncu, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Asbaşkanı Mesut Altan ile özel uçakla İspanya'dan Atatürk Havalimanı'na geldi. Arda'ya havaalanı çıkışında iki taraftar çiçek ve atkı verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz