Arda Turan uçaktan iner inmez basın açıklaması yaptı

Medipol Başakşehir’in 2,5 senelik kiralama anlaşması yaparak Barcelona’dan transfer ettiği Arda Turan, İstanbul’a geldi. Yıldız oyuncu, İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Asbaşkanı Mesut Altan ile özel uçakla İspanya’dan Atatürk Havalimanı’na geldi. Arda’ya havaalanı çıkışında iki taraftar çiçek ve atkı verdi.


Arda Turan uçaktan iner inmez basın açıklaması yaptı

Basın üyelerine açıklamada bulunan Arda, “Sadece kısa vadeli hedefler için değil, uzun vadeli hedefler için de geldim. Umarım en güzel başarılara, şampiyonluğa beraber ulaşırız.” şeklinde konuştu.

Yaşadığı mutluluğu dile getiren Arda, “Bana bu fırsatı verdikleri için öncelikle başkanımız Göksel Gümüşdağ’a ve teknik direktörümüz Abdullah Avcı’ya teşekkür ediyorum. Tekrardan sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir biçimde, bu şekilde bir organizasyonun içinde futbol oynayacağım için çok mutluyum.” ifadelerini kullandı.

Polis ve taraftarlar arasında gerginlik

Arda Turan’ın gelişi esnasında Atatürk Havalimanı’nda izdiham meydana gelirken polis ve taraftarlar karşı karşıya geldi. Terminal içinde Arda’yı çevreleyen polislerle gazeteciler arasında meydana gelen arbede, çıkışta bekleyen taraftarlar ve güvenlik kuvvetleri arasında kavgaya dönüştü.

Arda’nın araca bindirilmesi için yol açmaya çalışan güvenlik kuvvetleri, meşaleler yakıp tezahüratlar yaparak oyuncuyu bekleyen taraftarları uzaklaştırmak istedi. Polis tarafından müdahale edilerek dağıtılmaya çalışılan taraftarlar, yabancı madde atarak karşılık verdi. Oyuncunun havaalanından ayrılmasının sonrasında ortam sakinleşirken bir taraftarın baygınlık geçirdiği görüldü.

Yaşanan olaylar esnasında kendisini bekleyen araca bindirilen Arda, Atatürk Havalimanı’ndan ayrıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Arda Turan ve kız arkadaşı Aslıhan Doğan el ele boy gösterdi

Arda Turan ve kız arkadaşı Aslıhan Doğan el ele boy gösterdi

Barcelona takımında oynayan Arda Turan, önceki gün kız arkadaşı Aslıhan Doğan ile beraber Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz