Arka Sokaklar yeni bölümünde Selin teröristlere karşı! Fragman çıktı

Arka Sokaklar 468. bölüm yeni fragmanında gizli bir görev için Suriye’ye giden Selin, teröristlerle karşı karşıya geliyor.


Arka Sokaklar yeni bölümünde Selin teröristlere karşı! Fragman çıktı

İstihbarat ve emniyetin işbirliği yaptığı bir dosya yüzünden Selin gizli görevle Suriye’ye gider. Maksadı teröristerin elindeki çocuğu kurtarmaktır. Selin görevi kabul eder ve Suriye’ye geçer. Kılık değiştirip çocuğa ulaşır. Teröristle karşı karşıya kalır. Terörist çocuğu kalkan olarak kullanır. Selin onu vurmakta kararsız kalır.

Sevdiği kadının Suriye’ye görevle gittiğini öğrenen Mesut, Selin’in yaşamı için endişe duyar. Kendisi uzun seneler o topraklarda görev yaptığından Selin’in nelerle karşılaşabileceğini biliyordur. Mesut, Selin’in arkasından Suriye’ye gider. Teröristlerin yerini bulur; ancak, kendi yaşamı tehlikeye girer.

Ali ve Bahar eli silahlı bir adamın peşine düşer. Uzun bir kovalamacadan sonra Ali, adamı durdurmak için ateş eder. Adam vurulur. Kimliğine baktıklarında adamın polis olduğunu öğrenirler.

Selin, çocuğu teröristlerin elinden kurtarabilecek mi? Selin’in arkasından Suriye’ye giden Mesut patlayan bombadan kurtulabilecek mi? Ali’nin vurduğu polis ölecek mi? Ali’nin başı bu yüzden belaya mı gircek?

Sokaklar 468. bölüm 9 Şubat Cuma akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz