Arka Sokaklar’ın yeni fragmanı çıktı!

Kanal D ekranlarında yeni sezonda da fırtınalar estirmeye devam eden Arka Sokaklar 23 Şubat yeni bölüm fragmanı ile Bahar’a zorlu bir görevin verileceğini gösterdi. Geçtiğimiz haftalarda Ali ve Mesut ve Selin’in yaptığı gibi çetenin içerisine sızacak olan Bahar, uyuşturucu çetesinin sırlarını öğrenmeye çalışacak. Peki, hayati tehlikesi devam eden Selin, Arka Sokaklar 470. bölümde hayata tutunabilecek mi?


Arka Sokaklar’ın yeni fragmanı çıktı!

Arka Sokaklar son bölümde Mesut ve Selin ikilisinden kötü haber gelmiş Rıza Baba ise operasyona katılmak için Suriye’ye geçmişti. Ekip arkadaşları ikilinin vaziyetini öğrendikten sonra büyük panik yaşarken Aylin’in hastalığı ardından ikinci şok meydana gelmişti. İşte Arka Sokaklar’da 23 Şubat günü yaşanacakların hepsi. ..

ARKA SOKAKLAR FRAGMAN VİDEOSU VE 470. BÖLÜM ÖZETİ

Selin Suriye’de, Can’ı kurtarmak için yaşamını ortaya koyuyor. Can ile Vecdi’yi elinden kaçıracağını gördüğü esnada erken davranan Selin kendini ifşa ediyor ve yakalanıyor. Bu esnada Can’ın annesi tarafından vuruluyor. Mesut, Selin’in tutulduğu yeri öğreniyor ve baskın yapıyor. Vecdi, kaçacağı esnada Selin için infaz kararı veriyor. Örgüt elemanlarının Selin’i infaz edecekleri zaman Mesut içeri giriyor ve onu kurtarıyor. Yaralı olan Selin’i Türk sınırına kadar götürmeyi başarıyor; ancak, Selin bu esnada çok kan kaybediyor. Ağır yaralı olan Selin hemen ameliyata alınıyor. Başta Mesut olmak üzere ekip arkadaşları, Selin’den gelecek iyi haberleri beklemeye başlıyorlar. Ameliyatı zorlu geçen Selin, müşahade altında tutulmak için yoğun bakıma alınıyor.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Çok kan kaybeden ve kurşun hayati organlarından birine isabet eden Selin’in vaziyeti ciddiyetini korumaktadır. Ölümle, hayat arasındaki sınırdadır. Selin hayatta kalmayı başarabilecek mi? Hayatta kalırsa vücudunda mühim bir hasar olacak mı? Mesut, sevdiği kadına kavuşabilecek mi?

BAHAR ÇETENİN İÇERİSİNE SIZACAK!

Ekip, İstanbul’un arka sokaklarına musallat olan uyuşturucu şebekesinin peşine düşüyor. Şebekenin patronuna ulaşmak için bir plan yapılır. Bu planda Bahar’a büyük ve yaşamına mal olabilecek bir görev düşer. Bahar, şebekenin içine sızarak patronu yakalayacak ve şebekenin çökmesini ateşleyecektir. Uyuşturucu alıcısı olarak şebeke ile buluşan Bahar’dan şebekenin adamları şüphelenir. Narkotikten olduğunu düşünen adam Bahar’ın kafasına silahını dayar. Bahar deşifre olduğunu düşündüğünden dolayı tedirgindir. Onu izleyen ekibimiz ise, irtibatı kaybettikleri Bahar’ın vaziyetinden endişe duymaya başlarlar. Özellikle dayısı Arif Müdür…

Bahar, yakalandı mı? Ekip ona ulaşmayı başarabilecek mi? Bahar, gizli görevden sağ salim kurtulabilecek mi? Ekip, şebekeyi çökertmeyi başarabilecek mi?

CAN ÖLECEK Mİ?

Vecdi Suriye’de aldığı ağır darbeden sonra intikam yemini eder. Özellikle Mesut’u öldürmek için ant içer. Bu yüzden İstanbul’a gelir ve Can’ı babasının yanından kaçırır. Olayı öğrenen ekip hemen harekete geçer. Vecdi’nin saklanabileceği bütün adresleri aramaya başlar; ancak, ona ulaşamazlar. Bu esnada İstanbul’un işlek caddesinde Can’ın olduğuna dair bir istihbarat gelir. Can’ı tespit ederler. Mesut, hemen Can’ın yanında gider ve üstündeki bomba düzeneğini fark eder. Mesut, zaman geçirmeden bombaya müdahale etmeye başlar; ancak, Vecdi onları izlemektedir ve elindeki kumanda ile bombayı patlatmak üzeredir. Mesut, Can’ın üstündeki bombayı patlamadan imha edebilecek mi? Mesut ve Can bu olaydan sağ kurtulabilecek mi?

Arka Sokaklar sevilen bölümleriyle her cuma 20:00’de Kanal D’de!

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz