Asena Atalay, Hayko Cepkin’in gözünü makyaj sanıyormuş!

Doğuştan gözünde rahatsızlık bulunan ve göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin’i tek farı açık bir araca benzetip sosyal medyada paylaşan Asena Atalay bunun bir makyaj hilesi olduğunu sanıyormuş.


Asena Atalay, Hayko Cepkin’in gözünü makyaj sanıyormuş!

Geçtiğimiz sene futbolcu Caner Erkin’e açtığı davalarla gündemi meşgul eden Asena Atalay’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Hayko Cepkin’in fiziksel nitelikleriyle dalga geçmesi büyük tepki çekmişti.

Asena Atalay, Hayko Cepkinin gözünü makyaj sanıyormuş!

TEK FARI AÇIK OLAN OTOMOBİLE BENZETMİŞTİ

Doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin’in bir karesini tek farı açık olan bir araba fotoğrafına benzeten Asena Atalay, paylaşımına gülen surat emojisi eklemişti.

HAYKO’DAN ÖZÜR DİLEDİ

Konuyla alakalı yapacağı açıklama merak konusu olan Asena Atalay, Habertürk’ten Esin Övet’e konuştu. Hayko Cepkin’in vaziyetin bilmediğini söyleyen Atalay, meşhur şarkıcıdan özür diledi.

İşte Asena Atalay’ın yaptığı açıklama;

-Bilmiyor muydun Hayko Cepkin’in vaziyetini?

Hayır bilmiyordum. Yemin ederim. Özünde öyle makyaj yapıyor, saçını uzatıyor zannediyordum. Öyle bir tarzı var zannediyordum. Ben o fotoğrafı koyunca yapımcım Timuçin Güner aradı. Bana, Hayko’nun fiziksel özelliğinin öyle olduğunu belirtti. O an beynimden aşağıya kaynar sular döküldü. Çok üzüldüm. Gerçekten samimiyetime inan.

-Yok inanıyorum, ama Hayko inanır mı bilemem.

Hayko’dan çok ama çok özür dilerim. Bilerek gözünü kapatıyor, saçını öyle yapıyor zannediyordum. Hani müziği sert bir müzik ya, tarzı o zannediyordum. İnanın bilerek yapmadım. Bu bilerek yapılacak bir şey değil. Esin inan bu normal bir hareket değil. Düşününce gerçekten korkunç. Hâlâ soğuk terler döküyorum. Çok ama çok özür dilerim sevenlerinden, Hayko’dan.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Asena Atalay, manken olmaya hazırlanıyor!

Asena Atalay, manken olmaya hazırlanıyor!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'le ayrıldıktan sonra sunuculuğa başlayan Asena Atalay, şimdi de manken olmaya çalışıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz