Asena Atalay ve Caner Erkin davasında tartışma çıkınca hakim fena kızdı

Asena Atalay ve Caner Erkin’in çocuklarının velayeti için başlatıkları davada tartışma başladı. Hakim tarafların avukatlarına kızıp “Sizi tutuklama yetkim var.” dedi.


Asena Atalay ve Caner Erkin davasında tartışma çıkınca hakim fena kızdı

İstanbul 11. Aile Mahkemesi’nde görülen velayet davasına davalı Asena Atalay avukatı ile katılırken davacı Caner Erkin’i avukatları temsil etti.Mahkeme hakimi, Asena Atalay ile Caner’in avukatları arasında meydana gelen münakaşa üstüne “Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum” şeklinde konuştu.

HAKİM: BU DAVA ÇOCUK REŞİT OLANA KADAR SÜRER

Taraflar arasında sık sık münakaşa çıkınca mahkeme hakimi, “Siz bu şekilde yaparsanız bu dava çocuk reşit olana kadar sürer” şeklinde konuştu. Asena da keşke reşit olana kadar sürse de Caner korkudan iki hafta da bir oğlunu görse” şeklinde konuştu.

TARTIŞMA ÇIKTI

Caner’in avukatları da Asena’nın kardeşi Alican Atalay ile ilgili savcılığa sahte çek düzenlemek ve dolandırıcılık suçundan, Caner’in suç duyurusunda bulunduğunu söyleyerek tanıklığını kabul etmediklerini belirtti. Bunun üstüne Asena Atalay yüksek sesle, “Bu dava çocuk davası. Para davası değil. Caner gelip davasına sahip çıksın” diye tepki gösterdi. Mahkeme hakimi de kürsüyü yumruklayarak tarafları susturamaya çalıştı. Fakat tarafların bağırarak kavga etmeleri üstüne hakim mahkeme salonunu terk etti.

“SİZİ TUTUKLAMA YETKİM VAR”

Tarafların münakaşayı bitirmesi üstüne hakim, taraflara nasihatte bulunarak, “Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum. Ben magazini bilmem, hakimim. Kararlarımla konuşurum. Asena anne olarak hisleriyle konuşuyor. Ama avukatlar saygılı olma” şeklinde konuştu. 11. Aile Mahkemesi hakimi Seren Serengil’e de zorlama hapsi vermişti.

ASENA: TÜRKİYE’Yİ İLGİLENDİREN DAHA BÜYÜK PROBLEMLER VAR

Asena Atalay duruşma çıkışı, “Dünyayı ve Türkiye’yi ilgilendiren daha büyük problemler var arkadaşlar. Çınar gayet mutlu, gayet sağlıklı. O yüzden çok konuşulacak bir şey yok” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz