Aslı Enver, Murat Boz’u kel olsa da sevmeye devam edecek

Aslı Enver, sevgilisi Murat Boz’un sosyal medyaya yayılan kel resmiyle alakalı, “Murat’ı kel haliyle de seviyorum” ifadelerini kullandı.


Aslı Enver, Murat Boz’u kel olsa da sevmeye devam edecek

Murat Boz, sevgilisi Aslı Enver’le Nişantaşı Frankie çıkışında görüntülendi. Şarkıcının abisi Ali Boz’un doğum gününe katılan çift, Ümit Sayın’ın söylediği parçalara eşlik etti. Sevgilisinin önceki gün sosyal medyada Tarkan’la beraber kel fotoğrafının yayılmasıyla alakalı konuşan Enver, kareyi görünce “Gerçekten kelmiş! Murat’ı kel haliyle de seviyorum. O, nasıl olursa olsun” şeklinde konuştu.

Şarkıcı, muhabirlerin “Aslı Hanım bu sene tüm ödülleri topladı” sözlerine, “Hak etmedi mi? Bence etti. ‘İstanbullu Gelin’ çok güzel bir dizi” diye Enver’e övgüler yağdırdı. Oyuncu, YouTube’da kanal açan Boz’la düet yapma fikrine sıcak baktığını da sözlerine ekledi. Araya giren Boz ise “Önce benim albüm projem var, ardından düet yapabiliriz” dedi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Murat Boz’la sahneye çıkan Hadise sinir küpüne döndü!

Murat Boz’la sahneye çıkan Hadise sinir küpüne döndü!

Osmaniye'de tesis açılışı için Murat Boz ile birlikte konser gerçekleştiren Hadise, sahnede sesini duyamayınca adeta çıldırdı. Ünlü şarkıcının sinirli hali kameralardan kaçmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz