Aslıhan Doğan ve Arda Turan’ın evlilik kararının altından hamilelik çıktı!

Avrupa’dan kesin dönüş yaparak Medipol Başakşehir’e transfer olan Arda Turan ve Aslıhan Doğan ani bir evlilik kararı alarak 15 gün içerisinde evleneceklerini açıklamıştı. İddialara göre bu ani kararın altında yatan Aslıhan Doğan’ın hamile olması.


Aslıhan Doğan ve Arda Turan’ın evlilik kararının altından hamilelik çıktı!

5 KARATLIK EVLİKİK TEKLİFİ

Bayrampaşa’ya bebek geliyor! Arda Turan, önceki akşan yakın arkadaşı Saffet Ulusoy’un doğum gününde uzatmalı sevgilisi Aslıhan Doğan’a 500 bin TL değerinde 5 karatlık tektaş yüzükle evlilik tekşifi ederek büyük bir sürprize imza atmıştı. Devre arasında Barcelona’dan Medipol Başakşehir’e transfer olan yıldız futbolcunun evlilik teklifinin altından bebek çıktı.

NİŞAN ÇIRAĞAN SARAYI’NDA

Habertürk Gazetesi’nin haberine göre; Arda Turan’la iki defa aynlıp barışan, üçüncü ayrılıkları sonrası evlilik koşulu koyan Doğan’ın, hamile olduğu öğrenildi. Sosyetik güzelin mutlu haberi üstüne çift, evlenme kararı aldı. Doğum günü partisinde evlilik teklifi yaparakl süreci başlatan Turan ve Doğan, haftaya Çırağan Sarayı’nda nişan ve kına yapıp bir sonraki hafta Marmaris’te dünya evine girecek.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz