Ata Demirer, Alara Bozbey aşkını itiraf etti!

Ünlü komedyen Ata Demirer, 2018 yılının ilk dakikalarında oyuncu Alara Bozbey ile olan ilişkisini herkese duyurdu.


Ata Demirer, Alara Bozbey aşkını itiraf etti!

Alara Bozbey ile yaşadığı ilişkiyi saklayan Ata Demirer, yeni senenin ilk dakikalarında sürpriz bir adımla ilişkisini duyurdu.Ata Demirer’den 14 yaş küçük olan Alara Bozbey, ekranlarda uzun zamandır boy gösteren bir isim.

Alara Bozbey kimdir?

Alara Bozbey, 1986 yılında Litvanya’da doğdu. Litvanyalı olan Alara Bozbey’in annesi ve babası ayrıldıktan sonra, annesi bir Türkle evlendi. Meşhur oyuncu annesi ile İstanbul’a yerleşti.

Türkçe öğrenen ve Türk vatandaşı olan Alara Bozbey’in yaşamı oyunculuk eğitimi almasıyla değişti. Uzun süredir ülkemizde yaşayan Alara Bozbey, Türk vatandaşlığına geçti ve gerçek isimi olan Aliona adını Alara olarak değiştirdi.

Alara Bozbey Türkiye’ye yerleştikten sonra oyunculuk yapmaya başladı. Bozbey, oyunculuğa ilk adımı bir zamanlar Kanal D ekranının fenomen dizilerinden olan Yabancı Damat dizisi ile attı.

Özgür Çevik’in başrolde olduğu Yabancı Damat dizisi ile tanınan Alara Bozbey, bu diziden sonra çok sayıda dizi ile tekrar ekran karşısına çıktı. Arka Sokaklar, Bedel, Gamsız Yaşam, Benim İçin Üzülme gibi iddialı yapımların kadrosunda yer verilen oyuncu en son olarak Dolunay dizisinde Demet karakterini canlandırdı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Ata Demirer yıllar sonra Sevgilisi Alara Bozbey ile kameralar karşısında!

Ata Demirer yıllar sonra Sevgilisi Alara Bozbey ile kameralar karşısında!

Komedyen Ata Demirer, 3 sene önce aşk yaşadığı Alara Bozbey'le tekrardan bir araya geldiğini yeni senenin ilk günü açıklamıştı. İkili geçen akşam ilk kez kameraların karşısına geçti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz