Atatürk Havalimanı’nda Ultra Lüks Taksiler Vatandaşları Şaşırtıyor

Atatürk Havalimanı’nda hizmet veren ve vatandaşlardan yoğun alaka gören ’lüks taksi’ler sahiplerinin de sevindiriyor. Bir vatandaşın 210 Bin TL değerindeki lüks arabasını taksiye çevirmesi ise görenleri şaşkına çevirdi.


Atatürk Havalimanı’nda Ultra Lüks Taksiler Vatandaşları Şaşırtıyor

Atatürk Havalimanı’nda hizmete giren lüks taksiler vatandaşlardan yoğun alaka gördü. Karşılaştıkları alaka karşısında mutlu olan taksi sahipleri ise maksatlarının vatandaşa daha iyi hizmet vermek olduğunu vurguladı. Havaalanında taksicilik yapan Samet Uğur ise 210 Bin TL değerindeki lüks aracını taksiye çevirerek görenleri şaşırttı.

Lüks aracını taksi olarak çalıştıran Uğur görenlerin çok şaşırdığını belirterek, “Yolcular büyük alaka gösteriyor. Hatta Telefonumuzu istiyorlar. Bu şekilde bir ihtiyaç vardı. Biz bu ihtiyacı giderdik. Bu aracın normal değeri 350 bin lira fakat devletimizin bize yaptığı ÖTV indirimi ile ortalama 210 bin liraya mal oldu. Türk ve yabancı yolcu aldım. Her ikisi de çok memnun kaldı” şeklinde konuştu.

Atatürk Havaalanı Taksiciler Kooperatifi Başkanı Fahrettin Can, gazetecilere yaptığı açıklamada, İstanbul’daki Yeni Havalimanı’na araçlarıyla, sürücülerin vizyonu ve eğitimiyle çok iyi biçimde hazırlanmak istediklerini belirtti.

Can, lüks taksilerin sayılarını artıracaklarını ifade ederek, “Biz bu araçları 60’a kadar çıkarmayı planlıyoruz. Şu anda talep istediğimizin ve umduğumuzun da üstünde. Bu uygulamayı, internet ve televizyon aracılığıyla da dünyaya duyurmak istiyoruz. İstanbul’umuzda yer verilen Atatürk ile 3. Havalimanı’mızda bu araçların hizmet vereceğini duyurmak istiyoruz” dedi.

YOLCULARA KAHVE İKRAM EDİLİYOR

Atatürk Havaalanında Lüks Taksi olarak hizmet veren bir başka araçta ise yolculara kahve ikram ediliyor. Lüks Taksinin sahibi Mahmut Kaya, ”Bu hizmete yeni başladık Havaalanında. Yolcularımızın tepkisi çok iyi. Araçların içinde televizyon, internet, gazete, kahve gibi ikramlarımız var” ifedelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Hollanda yolcuları Atatürk Havalimanı’nda köpekle aranıyor!

Hollanda yolcuları Atatürk Havalimanı’nda köpekle aranıyor!

Hollanda'nın başkenti Amsterdam'daki uluslararası Schiphol Havaalanı'nda Türkiye'ye gidecek yolculara köpekli arama yapılınca Türkiye'de aynı şekilde karşılık verdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz