Ayakkabı hırsızı apartmanda kameralara yakalandı

İstanbul Esenyurt’ta havanın kararmasıyla birlikte bir binaya giren hırsız dairelerin önünde bulunan ayakkabıları toplamaya başladı. Hırsızlık anı güvenlik kameraları sayesinde an be an kaydedildi.


Ayakkabı hırsızı apartmanda kameralara yakalandı

İstanbul Esenyurt’ta akşam saatlerinde girdiği apartmanlarda kapı önündeki ayakkabıları çalan hırsız, güvenlik kameralarına yakalandı.

Olay, Esenyurt Talatapaşa Mahallesinde geçtiğimiz günlerde yaşandı. Apartman sakini gibi girdiği binada bütün katları dolaşan hırsız gözüne kestirdiği ayakkabıları yanında cebinden çıkardığı poşete koyarak kayıplara karıştı.

Akşam saatlerinde meydana gelen hırsızlık an be an güvenlik kameralarında yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde apartman içerisinden yukarıdan aşağıya inen şık giyimli hırsızın kapı önündeki ayakkabılara baktığı görülüyor. Gözüne bir ayakkabı kestiren hırsızın cebinden poşet çıkararak ayakkabıya yanaştığı görülüyor. Eğilerek kapı önünde duran ayakkabıyı cebinden çıkardığı poşete koyan hırsızın daha sonra hızla binadan çıktığı görülüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

Kocasını terk edip görümcesine kaçtı!

21 yaşındaki Buse Şule Faris ile 22 yaşındaki görümcesi Gizem Keleş bir not bırakıp ortadan kayboldu. Evindeki para ve kredi kartlarının da kaybolduğunu anlayan koca Ahmet Faris ne yapacağını şaşırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz