Aydilge nişanlısı Utku Barış Andaç için söyledi!

‘Gece Uyku Tutmazsa’ ismini verdiği single’ını bir süre evvel müzikseverlerin beğenisine sunan Aydilge, TRT Müzik’te yayınlanan ‘Düetler’ programına misafir oldu.


Aydilge nişanlısı Utku Barış Andaç için söyledi!

‘Düetler’ programında Deniz Tuzcuoğlu ile beraber yaptığı düetlerle izleyicilere tam manasıyla bir müzik ziyafeti sunan Aydilge, programın ortalarına doğru orkestrasında yer verilen nişanlısı Utku Barış Andaç’ı da yanına davet etti.

Nişanlısından övgü dolu sözlerle bahseden şarkıcı, yeni parçasını nişanlısının gözlerinin içine bakarak söyledi. Şarkı sonunda “Gece Uyku Tutmazsa’nın sözü ve müziği bana ait ama kime yazdığımda sanırım yeterince belli olmuştur. O yalnızca orkestramda keman çalan bir müzisyen değil, aynı zamanda kalbimi de çalan bir prens” şeklinde konuştu.

Aydilge, izleyicilere takdim ettiği nişanlısı ile bu yaz dünya evine gireceklerini, dolayısıyla albüm heyecanın dışında birde düğün telaşı içinde olduklarını belirtti.

Düğün alışverişine yavaş yavaş başladıklarını dile getiren şarkıcı, “İçim kıpır kıpır. 7 aylık doğmuşum. Annemin karnında bile fazla duramamışım” sözleriyle, heyecanlı bir yapısı olduğuna vurgu yaptı.

Aydilge, “Karamsar olmayan, olumsuz enerjisi olmayan slow bir albüm hazırlıyorum. ‘Gece Uyku Tutmazsa’ bu albümün öncü şarkısı. Hareketli kıpır kıpı Aydilge’den slow Aydilge’ye geçiş yapacağız yeni albümümüzle. Hazırlıklarımızda epey bir yol kat ettik” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz