Ayşe Hatun Önal Uludağ’dan Uludağ’da müzik ziyafeti

Bilyoner Winterfest Uludağ’da Ayşe Hatun Önal ile muhteşem bir açılış gerçekleştirdi. Önal, sevenlerine müzik dolu bir gece yaşattı.


Ayşe Hatun Önal Uludağ’dan Uludağ’da müzik ziyafeti

Uludağ gençlik festivallerinden ve Türkiye’nin en mühim kış festivallerinden olan Bilyoner Winterfest, 2018 senesinde sezon açılışını son senelerin popüler ismi Ayşe Hatun Önal ile gerçekleştirdi. Pascal Nouma’dan sonra sahneye çıkan Önal ortalama 2 saat sahnede kaldı. Konser öncesinde basın mensuplarının sorularını cevaplayan Önal, “İnşallah çok güzel bir sezon olur. Daha önceki senelerde geldiğimde bayağı bir fırtına vardı, öbür taraflardan insanlar gelememişti.Ama bugün hava güzel. “dedi. Kış sporlarına çok alakalı olmadığını belirten Önal, “İlgili olmasam da ara sıra yapıyorum, snowboard yapmayı seviyorum. Bir kaç yıldır fırsatım olmadı belki 13 Şubat’ta geldiğimde yapabilirim.”şeklinde konuştu.

Muhabirlerin basında yer verilen veresiye haberleriyle alakalı sorularına ise Ayşe Hatun Önal, “Mesela sakız alıyorum, yanımda her dakika 2-3 lira para olmuyor. Benim de 10 yıldır her türlü alışverişimi yaptığım bakkallar var. Sakız parasını da bırakın o an vermek istemiyorsam vermeyeyim” biçiminde cevapladı.

Gazetecilere yaptığı açıklamanın sonrasında sahne alan Ayşe Hatun Önal, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. “Olay” şarkısı ile sahneye çıkan Önal’a 2 kadın dansçı da eşlik etti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz