Aziz Yıldırım, askere moral olmak için sınıra gidiyor!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sınırda görev yapan askerlere moral vermek amacıyla ziyarette bulunacak.


Aziz Yıldırım, askere moral olmak için sınıra gidiyor!

Aziz Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan askerlere destek vermeye hazırlanıyor. Yıldırım, yarın Hatay’da bulunan yöneticiler Mahmut Uslu, Önder Fırat ve Ozan Balaban ile bir araya gelecek.

Daha sonra Başkan Yıldırım, yönetim kurulu arkadaşlarıyla beraber sınırda görev yapan Mehmetçiklere moral vermek için bu bölgeye gidecek.

KAN BAĞIŞI KAMPANYASI BAŞLIYOR

Öte yandan Kadıköy F.Bahçeliler Derneği’nin de Zeytin Dalı Harekatı için manalı bir kampanya başlatmak üzere olduğu söylendi. Dernek mensupları, Türkiye çapında bir kan bağışı kampanyası için yaptığı girişimlerin sonuna gelmiş vaziyette. Kızılay yetkileriyle yapılan görüşmelerde kampanyanın ayrıntıları konuşuluyor.

Üyeler bu kampanyayı Sarı-Lacivertli kulüp ismine düzenleyecek. Bu dev kampanyaya öbür takımları tutan taraftarların da katılması sağlanacak. Bu dev projenin ayrıntılarının bu hafta içinde açıklanması bekleniyor. Başkan Aziz Yıldırım’ın da kampanyaya destek vereceği vurgulandı.

Kaynak: Skorer

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz