Babamın Günahları dizisi Star Tv’de yayına başladı!

Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini üstlendiği ANS Prodüksiyon tarafından yapılan Babamın Günahları dizisi televizyon ekranlarında ilk kez görücüye çıktı.


Babamın Günahları dizisi Star Tv’de yayına başladı!

Kadir Doğulu, Melisa Sözen, Mustafa Uğurlu, İsmail Demirci, Sezin Akbaşoğulları ve Mehrnoush Esmaeilpour gibi adlardan oluşan oyuncu kadrosuna sahip ‘Babamın Günahları’ dizisi başladı.

Kadir Doğulu’nun yaşam verdiği ‘Ozan’ın, Melisa Sözen’in canlandırdığı, geçmişte ayrılmak mecburiyetinde kaldığı büyük aşkı ‘Yeşim’den hayat mücadelesi veren bir kızı olduğunu öğrenmesiyle başlayan hikayede, baba ile kızın buluşma anı ekran başındakileri derinden etkiledi. Sosyal medyada pek çok yorumun paylaşıldığı sahnede çocuk oyuncu Gökçen Bilge Çiftçi, performansıyla izleyicileri gözyaşlarına boğdu.

‘Babamın Günahları’ dizisinin oyuncuları ve ekibi, ilk bölümü özel bir mekanda beraber izlediler. ‘Dilek Taşı’nın çaldığı sahnede şarkıya eşlik eden ekip, bölümün sona ermesiyle birbirlerini dakikalarca alkışlayarak tebrik etti.

Senaryosunu Ahmet Saatçioğlu’nun kaleme aldığı ‘Babamın Günahları’nın yeni bölümü, 17 Ocak Çarşamba günü saat 20:00’da Star TV’de ekranlara gelecek.

İlginizi Çekebilir
Kerem Bürsin’in Çin yapımı gerilim filmi izlenme rekoru kırıyor

Kerem Bürsin’in Çin yapımı gerilim filmi izlenme rekoru kırıyor

Oyuncu Kerem Bürsin'in 2013'te Çin'de çektiği korku filminin sahneleri ortaya çıktı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz