Babanın öz kızına sevgilisiyle yaptığı işkencesi pes dedirtti

İstanbul’un göbeğinde yaşanan işkence olayını bir baba kendi öz kızına yaptı. Küçük kız çevredekilerin polise ihbar etmesi ile kurtarılabildi.


Babanın öz kızına sevgilisiyle yaptığı işkencesi pes dedirtti

İstanbul Fatih’te bu kadarı da pes dedirten ve yürek yakan acı bir olay daha ortaya çıktı. Daha 5 yaşında olan küçük kızına cani kız arkadaşı Hatice T. ile birlikte acımasızca işkence yapan zalim baba İbrahim K. Hakkında küçük yaştaki çocuğa karşı zulüm suçundan dolayı dava açıldığı öğrenildi. İnsanların yüreklerini acıtan olayda bir babanın öz kızına vahşice işkence yapması herkesi şaşırtarak pes dedirtti. Cani babanın yaptığı işkenceyi komşuları polise ihbar ederek ifşa etti. Komşuları olmasaydı kızına işkence etmeye devam edecektti.

İŞKENCEYİ BR KOMŞU İHBAR ETTİ

Babanın öz kızına sevgilisiyle birlikte yaptığı işkencenin detaylarının yer aldığı iddianamede nasıl işkence yaptıkları bütün çıplağıyla gözler önüne serildi. Vahşi baba ve cani sevgilini işkencesini bir komşunun güvenlik güçlerine yapmış olduğu ihbar sonucunda ortaya çıktığı bildirildi. İhbar sonrasında harekete geçen Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bağlı olarak çalışan sorumlular kızın işkence gördüğü eve gelerek çocuğu koruma altına aldı. Emniyet ekipleri tarafından gözaltına alınan baba İbrahim K. ve cani sevgilisi Hatice T.  Emniyette alınan ifadelerinin ardından sevk edildikleri adliye tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği bilgisine ulaşıldı.

KÜÇÜK KIZ MAĞDUR OLDU

İstanbul’da meydana gelen olayı soruşturan Cumhuriyet Başsavcılığı’nın soruşturmayı bitirmesinin ardından küçük kıza cani baba ve sevgilisinin nasıl işkence yaptığı da satır satır dosyaya işlendi. Ayrıca oluşturulan iddianamede de günlerce işkence göre 5 yaşındaki küçük kız çocuğu S.S.K’nın mağdur olarak yer aldığı öz annesi olan Kudret K.’nin ise müşteki olarak bulunduğu belirtildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kediye işkence olayının AYM’ye taşınması gündemde

Kediye işkence olayının AYM’ye taşınması gündemde

Erzincan Orduevi önünde kediye işkence yapan askerin, adli kontrol şartı ile serbest kalmasının ardından Erzincan Valiliği konuyu Anayasa Mahkemesine taşıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz