Babası öz dayısı çıkınca Esra Erol şoka girdi!

Esra Erol’un dün yayınlanan programında şok bir gelişme yaşandı. Gerçek ailesini aramak için yayına katılan Hasancan adlı genç, babasının öz dayısı olduğunu ve bu kişinin seneler önce annesine tecavüz ettiğini öğrendi.


Babası öz dayısı çıkınca Esra Erol şoka girdi!

Dün canlı yayına telefonla bağlanan biyolojik anne, 13-14 yaşlarında, kendime sahip çıkamadım, sana nasıl sahip çıkayım. Sana kapım her zaman açık ama ben lenf kanseriyim. Psikolojim bozuk benim. Babam seni çöpe atmadı. Hastayım gelemem” şeklinde konuştu.

Çocukken öz ağabeyi Mevlüt Eke tarafından tecavüze uğrayan Kezban Hanım’ın bu birlikteliğinden Hasancan’ın dünyaya geldiği öğrenildi.

Henüz 13 yaşında olduğu ve ailenin bu konunun üzerini örtmek için Hasancan’ı evlatlık vermek mecburiyetinde kaldığı gün yüzüne çıktı.

ŞOKA GİRDİ

Esra Erol’da gerçeği öğrenen Hasancan “Siz nasıl insanlarsınız, hem sizden hem kendimden utanıyorum” diye şokta olduğunu ifade etti.

Kaynak: Posta

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz