Bahçeli’den CHP’ye PYD/YPG suçlaması!

MHP lideri Devlet Bahçeli, yaptığı konuşmada CHP’li Selin Sayek Böke’yi hedef alarak “PYD ve YPG’ye terör örgütü diyemeyenler bizim için maskeli PYD’li, mazbatalı YPG’lidir” dedi.


Bahçeli’den CHP’ye PYD/YPG suçlaması!

MHP lideri Devlet Bahçeli, YPG/PYD’ye terör örgütü diyemeyen CHP’li Selin Sayek Böke’yi eleştirerek, “PYD’ye terör örgütü diyemeyen, bizim nazarımızda maskeli PYD’li, mazbatalı YPG’lidir” şeklinde konuştu.

Mersin’de 1923 projenin toplu açılış ve temel atma töreninde konuşan Bahçeli, YPG/PYD’ye terör örgütü diyemeyen CHP’li Selin Sayek Böke’yi sert sözlerle eleştirdi. Bahçeli, “PYD’ye terör örgütü diyemeyen, bizim nazarımızda maskeli PYD’li, mazbatalı YPG’lidir. CHP gerçeği işte budur” diyerek konuştu.

SÖZDE AYDINLAR DA HEDEFİNDEYDİ

MHP lideri, Zeytin Dalı Harekatına karşı çıkan sözde aydınlara ve Türk Tabipler Birliğini de sert tepki göstererek, “Be hey ahmaklar; bre Allah’tan korkmaz, kıldan utanmazlar! PKK’lı caniler askerlerimizi, polisimize öğretmenimize, cami imamlarımıza, masum vatandaşlarımıza ve hatta kundaktaki bebeklere kurşun sıkarken niye sesiniz çıkmıyordu? Siz kimsiniz, neye hizmet ediyorsunuz, nedir derdiniz, nereye varmayı ümit ediyorsunuz” ifadelerini kullandı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz