Bahçeli’den şok eden HDP açıklaması!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli HDP’li vekillerin Diyarbakır’da başlattığı vicdan ve adalet nöbetlerini sert bir dille eleştirdi. Bahçeli HDP’li vekillerin her zaman sokaklarda olduğunu imalı bir dille eleştirerek ‘Sokaktan başka bir yerde olmadılar ki şimdi sokağa insinler’ dedi.


Bahçeli’den şok eden HDP açıklaması!

Her zaman sokaktaydılar

MHP lideri Bahçeli Cumhuriyet Halk Partisi’nin adalet yürüyüşünü eleştirirken CHP liderini halkı sokağa davet etmek ve kışkırtmakla suçlamıştı. Önceki gün HDP’Li vekiller tarafından başlatılan vicdan ve adalet nöbetlerini de sert bir dille eleştiren Bahçeli devletin bekası ve milletin huzuru için amaç edinmeyen HDP’nin her zaman sokaklarda bir karışıklık peşinde olduğunu ve bu nedenle terör gruplarından farksız olduğunu savundu.

İnsanlar artık bunlara kanmıyor

Milletvekillerinin demokratik haklarını gerçekleştirmek için değil iç karışıklığa malzeme üretmek için sokakta olduklarını belirten Bahçeli demokrasinin verdiği protesto hakkını art niyetli olarak kullanan HDP’Li vekillerin halk desteği görmediğini ve insanların artık küçük oyunlara kanmayacak kadar bilinçlendiğini kaydetti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

Atatürk gazilik unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil!

MHP'nin, AK Parti'li Metin Külünk'ün Erdoğan'a gazilik unvanı verilmesiyle alakalı kanun teklifine, "yeşil ışık yakmak" olarak adlandırılan "Değerlendiririz" cevabının sonrasında partinin İstanbul Milletvekili Atila Kaya ilk eleştiriyi yaptı. Bu önerinin cephedeki askerlere "saygısızlık" olduğunu belirten MHP'li Kaya, "Öykündüğünüz Atatürk o unvanın bedelini cephede ödedi, sarayda değil" ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz