Bahçelievler’den başlayan hırsız Üsküdar’a kadar soyup soğana çevirdi

İstanbul’da 5 kişilik bir grup ilk başta Bahçelievler’de başkasının kiraladığı lüks arabayı çaldı ardından plakasını değiştirerek Pendik’te bir telefon mağazasından telefon çaldı, Üsküdar’da bir telefon bayisini soymaya çalıştı son durak olarak Ümraniye’de çıkmaz bir sokakta arabayı bırakarak kayıplara karıştı.


Bahçelievler’den başlayan hırsız Üsküdar’a kadar soyup soğana çevirdi

Olay Pendik’te bir telefon dükkanından 6 bin 500 lira değerinde soygun gerçekleştirip gene Anadolu Yakası’ndaki bazı ilçelerde soygun girişiminde bulunduktan sonra kullandıkları araçla olay yerinde kaçan şahısları yakalamak için polis tarafından çalışma başlatıldı.

Polis tarafından yapılan takip esnasında en son Ümraniye ilçesinde görülen araç takibe alındı. Kovalamaca esnasında Topağacı Mahallesi’nde bulunan Tümer Çıkmazı Sokağına giren araçtaki şüpheli 5 şahıs aracı terk edip olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Araç üstünde yapılan araştırmada çalıntı plakalar ile soygun esnasında kullanalan yüz maskeleri, balyoz ve bir tane tabanca bulunurken, polise gelen ihbar üstüne aracın başkası tarafından kiralandığı ve Bahçelievlerdeki evinin önünden çalınan bir araç olduğu tespit edildi.

Şüphelilerin yakalanması için polisin çalışması sürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Çalınan zümrüt taşı bulundu! değeri 1 milyon dolar

Çalınan zümrüt taşı bulundu! değeri 1 milyon dolar

İstanbul’da 2 sene önce Lübnanlı sahibinin elinden çalınan 1 milyon dolar değerindeki zümrüt taşı, Mersin’de bulundu. Olayla alakalı 5 kişi gözaltına alındı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz