Bankalar emeklilerin promosyon ücretlerini 600 TL’ye kadar yükseltti

Bankalar emekliler için yeni bir yarışa giriyor. Bazıları 450 TL promosyon tutarını 600 TL’ye kadar çıkartırken. Bazıları da ücretsiz hobi kursu, gençlere bankaya kazandırdığı her emekli için 150 TL ödeme teklifi yapıyor.


Bankalar emeklilerin promosyon ücretlerini 600 TL’ye kadar yükseltti

Banka promosyonu hem mevcut emeklilerin hem de yeni emekli olanların yüzünü güldürdü. Emekliler artık maaşlarının yatırıldığı bankadan promosyon alabiliyor, böylece ek gelir elde ediyor. Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzalanan protokol kapsamında emeklilere 3 senelik dönem için maaşa göre 300, 375, 450 lira promosyon ödenirken, bazı bankalar yaşama geçirdikleri kampanyalarla olanakları artırıyor.

EMEKLİ GETİREN GENCE 150 LİRA VERİLECEK

Tutarı maaşa göre 330, 415, 500 liraya yükselten de, otomatik fatura talimatı verenlere taban promosyon tutarına ilaveten ek ödeme yapan da var. Bu kampanyalarda, 450 liraya varan promosyona ek olarak, yeni fatura talimatına 50-150 lira nakit promosyon veriliyor. Bu sayede promosyon tutarı 600 liraya kadar çıkabiliyor. Öte yandan emekli müşteri getiren gençlere bankaya kazandırdığı her emekli için 150 lira veren de, ücretsiz kurs olanağı sunan da bulunuyor. İşte bazı bankaların sunduğu olanaklar:

ÖZEL HİZMET YARIŞI

AKBANK: 450 liraya varan promosyon ödüyor. Yeni emekliler, ilk maaşlarını Akbank’tan almaları vaziyetinde, anlaşmalı hobi/sanat okullarında 1 ay içinde 4 derslik ücretsiz kişiye özel eğitimden faydalanıyor. Bütün bankaların ATM’lerinden ayda 2 defa ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, bireysel kredilere özel faiz oranı gibi olanaklar sunuyor.

DENİZBANK: 450 liraya varan promosyon ödüyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıran gençlere de her emekli için 150 lira veriyor. Marka işbirlikleriyle indirimli alışveriş olanağı sunuyor. Kredilerde özel faiz, elektrikte ilk faturanın ödenmesi, doğalgazda 3 ay yüzde 10 indirim gibi uygulamaları da var.

FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500 lira promosyon veriyor. Bütün ATM’lerden ücretsiz maaş çekme, kredilerde ve mevduatta özel faiz olanağı sunuyor, hesap işletim ücreti almıyor.

GARANTİ: 450 liraya varan promosyon ödüyor. Paramatiklerde özel menü ile maaşları tek tuşla çekme olanağı, kredilerde indirimli faiz oranı sağlıyor.

ING: 450 liraya varan promosyon veriyor. Yeni emeklilere 2 yeni otomatik fatura talimatıyla 600 liraya varan nakit promosyon kazandırıyor. 12 Ağustos’tan itibaren maaşını ING’den almaya başlayan emeklilere, 1 yeni fatura talimatına 50, 2 yeni otomatik fatura talimatına 150 lira nakit promosyon ödemesi yapıyor.

İŞ BANKASI: 450 liraya varan promosyon veriyor. Kredi kartları için senelik ücret almıyor, mevduata ve kredilere özel faiz, ücretsiz havale ve EFT olanakları sağlıyor.

TEB: 450 liraya varan promosyon ödüyor. Kredi kartından 2 otomatik fatura ödeme talimatı verenlere ilave 50 lira bonus veriyor. Çağrı merkezi ve internetten yapılan işlemlerde ücret muafiyeti sunuyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Prim artışı emekli maaşlarını da yükseltecek

Prim artışı emekli maaşlarını da yükseltecek

Asgari ücretle birlikte prime esas kazançlar da yükseldi. Buna göre, tavan miktar 15 bin 221 lira olarak belirlendi. Bu artış emekli maaşını da arttıracak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz