Banu Alkan: Bülent Ersoy erkekken bana asıldı

Dünya Güzellerim isimli televizyon programında ekran karşısına çıkan Banu Alkan gündemi sarsacak bir iddiada bulundu. Alkan Bülent Ersoy için ‘Erkekken bana asıldı, ona yüz vermedim. Şimdi benden intikam almak istemesinin sebebi aslında bu’ dedi. Alkan’ın bu iddiası sosyal medyada da gündem oluşturdu.


Banu Alkan: Bülent Ersoy erkekken bana asıldı

Banu Alkan’dan flaş açıklamalar

Türkiye’nin divaları arasında yaşanan tartışma magazin gündeminde de geniş bir yankı buldu. Ünlü şarkıcı Banu Alkan Bülent Ersoy hakkında magazin gündemini sarsacak bir iddiada bulundu. Alkan Ersoy’un cinsiyet değiştirmeden önce kendisine ilişki teklif ettiğini söyledi. Canlı yayında gelen bu itiraf ile neye uğradığını şaşıran sunucular olayın şokunu atlatamadan Alkan iddialarına devam etti ve

Ersoy’un yanıtı merakla bekleniyor

Ersoy’un yıllar boyunca kendisine asıldığını ve aşık olduğunu, şimdi ise o günlerin intikamını almak için kendisi ile uğraştığını söyledi. Divanın Banu Alkan’ın açıklamaları ve aşk iddiaları hakkında ne cevap vereceği ve açıklamaları kabul edip etmeyeceği ise merakla bekleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Zatürre geçiren Bülent Ersoy hastanede yoğun bakıma alındı!

Zatürre geçiren Bülent Ersoy hastanede yoğun bakıma alındı!

Türk sanat müziğinin ünlü sesi Bülent Ersoy, zatürre başlangıcı sebebiyle 19 Ocak'ta hastane kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan ünlü sanatçıya, doktorlar 1 ay sahneye çıkma yasağı getirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz