Barış Manço’nun oğlu konuştu: her şeyimizi kaybettik!

Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, konuk olduğu radyo programında gerek manevi gerek maddi yönden her şeylerini kaybettiklerini ve Barış Manço’nun sevenleri sayesinde ayakta kalabildiklerini söyledi.


Barış Manço’nun oğlu konuştu: her şeyimizi kaybettik!

Doğukan Manço, babasının vefatından sonra çok zor günler geçirdiklerini söyleyerek, “Hem manevi olarak zorlandık hem de varımızı yoğumuzu kaybettiğimiz günler oldu. Barış Manço severler sayesinde ayakta kaldık” şeklinde konuştu.

‘Survivor All Star’ kadrosunda neden yer almadığı sorulan Doğukan Manço, “Bu yılki kadronun içinde yer almak istemedim. Ben çekişmeyi seven bir insanım. Ama bu yılki çekişme benim dışımda gelişecek bir vaziyet olacak gibi. En doğru kararın bu olduğunu düşündük” ifadelerini kullandı.

Bir sonraki Survivor All Star kadrosunda o günkü şartlara göre yer alabileceğini söyleyen meşhur Dj, “Survivor’da yarışacak birinin 6 ay önceden yarışmaya hazırlanması gerekiyor. 5 yıl önceki Survivor ile günümüzdeki şartlar çok değişti, çok zorlaştı. Bakalım yıla okuruz canlarını” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz