Bebek yüzlü Dilay Çetinçay neden öldü? sorusunun cevabı ‘ihmal’ çıktı!

Bebek yüzlü lakabıyla ekranlarda seyirciyle buluşan Dilay Çetinçay’ın ani ve şüpheli ölümü herkes sevenleri tarafından şok etkisi yaratmıştı. Basit bir operasyon için gittiği hastanede hayata gözlerini yuman Dilay Çetinçay ani ölümünün ardından birçok soru işareti bıraktı.


Bebek yüzlü Dilay Çetinçay neden öldü? sorusunun cevabı ‘ihmal’ çıktı!

Dilay Çetinçay’ın ani ölümüyle alakalı ameliyat olduğu hastane ve doktorlarla ilgili soruşturma açıldı. Soruşturma devam ederken ortaya atılan iddialar meşhur oyuncunun yaşamını bir doktor hatası nedeniyle zamanında yapılmayan müdahale neticesi kaybettiği yönünde. Dilay Çetinçay’ın babasının isteği doğrultusunda oyuncunun ölümüyle alakalı dosya tekrardan açılarak soruşturma açıldı.

Oyunculuk kariyerinde mühim adımlar atan ve “bebek yüzlü” olarak bilinen Dilay Çetinçay önemsiz bir kadın hastalığı nedeniyle gitmiş olduğu klinikte ameliyata alındı. Kist ameliyatı yapılan meşhur oyuncu operasyonun sonrasında fenalaşmaya başladı. Yakınları tarafından verilen bilgiye göre son derece önemsiz olan bu rahatsızlık sonrası fenalaşan oyuncu bilincini kaybetti ve bir müddet hastanede kendine getirilmeye çalışıldı bu süre içerisinde Dilay Çetinçay’ın hayati tehlikesi vardı ve zamanında yapılmayan müdahale sonucunda hayata gözlerini yumdu.

Bebek yüzlü Dilay Çetinçay neden öldü? sorusunun cevabı ihmal çıktı!

ZAMANINDA MÜDAHALE EDİLMEDİĞİ İÇİN ÖLDÜ!

Fenalaşmasının sonrasında ameliyat olduğu poliklinikte bulunan doktorlar yaklaşık 1 saat boyunca meşhur oyuncuyu ayıltmaya çalıştılar. Fakat geçen süre her dakika boyunca Dilay Çetinçay’ı ölüme biraz daha yaklaştırdı. 1 saat sonunda başarılı olamayan doktorlar Dilay Çetinçay’ı çevrede bulunan bir hastaneye gönderdi. Fakat burada yapılan bütün müdahalelere karşın meşhur oyuncu yaşama tutunamayarak hayata gözlerini yumdu. Sevenleri meşhur oyuncunun poliklinikte bu kadar uzun süre bekletilip kendine getirilmeye çalışılmasının hayatına sebep olduğunu. Zamanında çevrede bulunan hastanelerden birine gönderilseydi şuan aramızda olacağını belirtti.

DİLAY ÇETİNÇAY’IN BABASI İSYAN ETTİ!

Ölümünün sonrasında Dilay Çetinçay’ın babası kızının doktor hatası nedeniyle öldüğünü ve lüzumlu işlemlerin geç yapılması nedeniyle şikayetçi oldu. Sosyal medya üstünde de Dilay Çetinçay’ın ani ölümüne mana veremeyen sevenleri olayın peşinin bırakılmamasını istiyor. Poliklinik doktoru olaydan hemen sonra ifadesi alınmış fakat serbest bırakılmıştı. Babanın isteği üstüne hastane ve doktorlar hakkındaki soruşturma tekrardan başlatıldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz