Begüm Birgören havalar soğuyunca tatil için sıcak ülkeye kaçtı!

Bir süredir ekranlardan uzak kalmayı tercih eden Begüm Birgören, Türkiye’de havalarında soğumasını fırsat bilerek sıcak ülkelere doğru yol alarak tatile çıktı. Birgören, burada çektirdiği fotoğrafları takipçileri ile paylaştı.


Begüm Birgören havalar soğuyunca tatil için sıcak ülkeye kaçtı!

Tek başına Bali’ye giden Birgören, çektiği fotoğrafları ve yaşadığı deneyimleri sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaştı.

“HAYATIMIN EN ZOR YOLCULUĞUNU YAPTIM”

Ünlü oyuncu, Kelingking Beach’te çekilen fotoğrafın altına şu notu düştü:

“Bugün burayı görmek için yaşamımın en zor yolculuğunu yaptım! Yanlış zaman hesaplamam yüzünden şu manzaradan sonra taşlı, dik yokuşlu, aşırı bozuk bir orman yolundan zifiri karanlıkta dönmek mecburiyetinde kaldım. Yalnızca bir hafta öncesine kadar bir motorsikletin nasıl çalıştırıldığını bile bilmiyordum. O da külüstür, tek freni anca tutan saçma bir şey, bugün kiraladım. 45-50 dakika sürdü yol. Benim için gereğinden oldukça fazla riskliydi ve ara ara yapamayacağım zannettim. Annemi bile düşündüm. Neyse… Yaşadığım tecrübeyi keşke anlatabilsem, belki başka zaman. Çok zahmetli olduğu için mi bu kadar özel ve büyülüydü bilmiyorum ama herkese tavsiye ediyorum. Gelin, gezin, görün. Tabii ki hava düşmeden dönmek koşuluyla! Her şey bitip, odaya döndükten sonra sıfır pişmanlık yaşadığım nefis yer! Sevdim çok, aşırı.”

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz