Benzine gece yarısı yeni zam geliyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’ndan yapılan açıklamaya göre benzin fiyatlarına bu gece yarısından itibaren 13 kuruş zam yapılması bekleniyor.


Benzine gece yarısı yeni zam geliyor

Benzinin litre fiyatlarına 13 kuruş zam yapılması bekleniyor.

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’ndan (PÜİS) tarafından yapılan açıklamaya göre geceyarısından itibaren benzin fiyatlarına 13 kuruş oranında zam bekleniyor. Beklenen artışın sonrasında İstanbul’da benzinin litre fiyatı yaklaşık 5,48 liradan 5,61 liraya, Ankara’da 5,53 liradan 5,66 liraya, İzmir’de ise 5,51 liradan 5,64 liraya yükseleceği düşünülüyor.

Dağıtıcı şirketlerinin tespit ettiği fiyatlar, rekabet ve serbesti sebebiyle firmalar ve şehirlere göre küçük çaplı değişiklikler gösterebilir.

Yazar: Hakan Yenihayat

Hakan Yenihayat

Sakarya Üniversitesi mezunu olan Hakan Yenihayat 1974 Yılında İzmir’de doğmuştur. İyi bir dinleyici ve anlatıcı olan Yenihayat, haber sektöründe kendini geliştirerek kısa zamanda birçok başarıya imza atmış olup kariyerine basın odaklı olarak devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

2017 Eylül ayı dış ticaret verileri açıklandı

Türkiye İstatistik Kurumu 2017 Eylül ayı dış ticaret verilerini açıkladı. Buna göre ihracat yüzde 8,7 ithalat ise yüzde 30,6 yükseliş gösterdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz