Benzine yeni 12 kuruşluk zam geliyor

PUİS tarafından gerçekleştirilen açıklamada, bu gece yarısından itibaren benzin grubunda 12 kuruş fiyat artışı yapılacağı söylendi.


Benzine yeni 12 kuruşluk zam geliyor

Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) tarafından yapılan açıklamaya göre 25 Ocak tarihinden geçerli olmak üzere benzin grubunda 12 kuruş fiyat artışı bekleniyor. PÜİS tarafından yapılan açıklamada “25 Ocak tarihlerinde Motorin grubunda fiyat değişikliği beklenmemektedir” denildi.

16 OCAK’TA DA 8 KURUŞ ZAM YAPILMIŞTI

16 Ocak’ta 8 kuruş zamla İstanbul’da benzinin litre fiyatı 5.65 liraya yükselmişti. Bu geceki zamla birlikte İstanbul’da benzinin litre fiyatı 5.77 lira olacak. Ankara’da yaklaşık 5.70 lira olan benzin 5.82 liraya, İzmir’de 5.67 liradan 5.79 liraya çıktı. Dağıtım şirketlerinin tespit ettiği fiyatlar, rekabet ve serbesti sebebiyle firmalar ve şehirlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor. Benzinin litre fiyatında en son 16 Ocak’ta 8 kuruş ve 14 Aralık 2017’de 8 kuruşluk zam yapılmıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz