Beren Saat herkesi şoka uğrattı

Beren Saat ve eşi Kenan Doğulu gittikleri bir mekanda yemek yerken kameralara yakalandı. Kilo verdiği söylenen Beren Saat’in son hali görenleri şaşkına çevirdi.


Beren Saat herkesi şoka uğrattı

Beren Saat, eşi Kenan Doğulu ile çıktığı akşam yemeğinde görüntülendi. Geçen yaz kilo verdiği haberleriyle gündeme gelen meşhur oyuncunun biraz daha zayıfladığı görüldü. Kenan Doğulu ve Beren Saat, önceki akşam Gümüşsuyu’ndaki Rana By Topaz isimli restorandaydı. Baş başa yemek yiyen çift, çıkışta muhabirlerle ayaküstü sohbet etti. Doğulu her şeyin yolunda gittiğini söylerken, Saat ise romatizması sebebiyle sıkıntılı günler yaşayan annesinin sağlık vaziyeti ile ilgili bilgi verdi: “Annem çok iyi. Rutin kontrolleri devam ediyor. Her şey yolunda.”

Bacaklarını açıkta bırakan siyah renkte mini bir elbise giyen Beren Saat’in hayli kilo verdiği gözlendi. Oyuncu, geçtiğimiz yaz da tatilde görüntülenmiş, fotoğrafları “İğne ipliğe döndü” başlıklarıyla magazin gazetelerine haber olmuştu. Saat’in geçen yaza göre biraz daha zayıfladığı fark edildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kenan Doğulu’dan Yılbaşına Evde Girecek Erkeklere Etek Önerisi!

Kenan Doğulu’dan Yılbaşına Evde Girecek Erkeklere Etek Önerisi!

Yılbaşı için özel bir video paylaşan şarkıcı Kenan Doğulu, "Hiç etek giymemiş erkekler etek giysin" diyerek yeni yıla evde girecek erkeklere öneride bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz