Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman katılmış olduğu tv programında yabancı futbolcu alımları ve maç saatleri ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman STADYUM isimli programa konuk olarak katıldı. Programa katılan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, açıklamaları ile birlikte seyirciler ve futbol severler tarafından merak edilen sorulara yanıt verirken, Erdoğan’ın isteğine karşılık verdiği yanıt ile başta yabancı futbolcular olmak üzere futbol severleri de sevindirdi. Yaptığı açıklamasında yabancı futbolcu sayısının hemen bir anda azaltılmasının imkansız olduğu gibi Türkiye’nin sadece Milli Takım’dan ibaret olmadığı, Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Konyaspor ve daha birçok takım olduğundan bahseden Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bir günde sayısı 14’ü aşan yabancı futbolcu kontratlarının atılan imza ve anlaşmalar dolayısı ile en azından 3-4 yıllık süreçte çok zor olduğunu ifade etti.

GÜNDÜZ SAATLERİNDE MAÇLAR OYNANMALI

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Avrupalı vatandaşların gündüz saatlerinde maça giderek maçları izleyebildiğini, ama Türkiye’de maçların genellikle en erken 20.00’da Pazar günü başladığını ifade etti. Bunun sonucunda Pazar gecesi saat 00.00 sonrasında evine varacak olan vatandaşların ertesi gün işe gidecek olmalarından dolayı maçlara katılamadıkları, bu konuda Türkiye’de de gündüz maçları oynanması gerektiği isteğinde bulundu.

ORMAN’A VATANDAŞLARDAN DESTEK

Orman’ın tv kanallında yaptığı açıklamaları duyan vatandaşlar başkana tam destek verdiler. Hemen hemen her  kulübün taraftarı başkanı desteklerken en çokta maç saatleri ile ilgili yapılan yorum beğenildi. Sosyal Medya üzerinde başkana yoğun destek gelirken spor yazarlarının da bugün itibari ile başkan hakkında yorumlarda bulunacağı düşünülüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Vagner Love Beşiktaş’a gitmek için hazırlıklara başladı

Vagner Love Beşiktaş’a gitmek için hazırlıklara başladı

Aytemiz Alanyaspor forması giyen Vagner Love, hazırlıklara başladı, Beşiktaş'la gerçekleştirilen toplantılardan olumlu sonuç çıkmasını bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz