Beyoğlu’nda 7 katlı otel yandı: 3’ü ağır 6 kişi yaralı

Gece saat 02.00 civarında İstanbul Beyoğlun’da 7 katlı bir otelde yangın çıktı. Yangın esnasında otelde bulunan 6 kişi mahsur kaldı. İtfaiye ekipleri 6 kişiyi kurtarmak için uzun süre seferber oldu. 3 kişinin hayati tehlikesinin bulunduğu bildirildi.


Beyoğlu’nda 7 katlı otel yandı: 3’ü ağır 6 kişi yaralı

İstanbul Beyoğlu’nda 7 katlı bir otelde yangın çıktı. Otelde çıkan yangında 6 kişi mahsur kaldı. Mahsur kalanlar itfaiye ekipleri tarafından kurtarılırken, 3 kişinin hayati tehlikesi olduğu öğrenildi.

Olay, 02.00 sıralarında Beyoğlu Hüseyinağa Mahallesi Büyük Bayram Sokağında bulunan 7 katlı bir otelde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, halen belirlenemeyen bir sebepten dolayı otelin üst katlarına bulunan odada yangın çıktı. Kısa zamanda büyüyen yangında oteldeki müşteriler mahsur kaldı. Yangın ihbarı üstüne olay yerine çok sayıda itfaiye, 112 sağlık ekibi ve polis sevk edildi.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri bir yandan yangına müdahale etmeye çalışırken bir taraftan da otelde mahsur kalanları çıkarmaya çalıştı. İtfaiye ekipleri üst katlarda mahsur kalanları merdiven yardımıyla çıkardı. Bir yaralıyı itfaiye eri sırtında taşıdı. Oteldeki yangında 3’ü ağır olmak üzere 6 kişi yaralandı. Yaralılara olay yerinde ilk müdahalesi yapıldıktan sonra çevrede bulunan hastanelere kaldırıldı.

Yangın sebebiyle polis ekipleri çevrede geniş güvenlik tedbiri aldı. Yangın söndürüldükten sonra polis ekipleri olay yeri araştırması yaptı. Yangının çıkış sebebi araştırılıyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz