Beyoğlu’nda çatı katında yangın çıktı!

İstanbul Beyoğlu’nda 4 katlı bir binanın çatı katında yangın çıktı. Çıkan yangında evden patlama sesleri geldiği duyuldu. Yangın vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi.


Beyoğlu’nda çatı katında yangın çıktı!

Edinilen bilgiye göre, Beyoğlu Kasımpaşa’da 4 katlı bir binanın çatı katında halen belirlenemeyen bir sebeple yangın çıktı. Kısa zamanda büyüyen yangın tüm çatıyı sararken, mahallede panik meydana geldi. Alev alev yanan binada zaman zaman küçük çaplı patlamalar yaşanırken, binada oturan vatandaşlar tahliye edildi. Yangını gören vatandaşlar vaziyeti itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri merdivenli araç yardımıyla çatıya doğru yükselerek yangına müdahale etti. Ekiplerin yaptığı müdahalenin sonrasında yangın kısa zamanda kontrol altına alınarak söndürülürken, ev kullanılmaz hale geldi. Evin çatısının yanması ve meydana gelen patlama anı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

Kamu çalışanlarına indirimli tatil geliyor!

TÜRSAB'ın Başbakan'a sunduğu raporda, "Kamu çalışanlarına destek verilerek tatil yapmaları özendirilsin" talebi, memurlara indirimli ve 12 ay taksitle tatil olanağını gündeme taşıdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz