Bilal Erdoğan: Çocuklarımızı sokakta bulmadık

Adı sıklıkla olmasa da zaman zaman basında çıkan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, bugün bir açılışta yaptığı konuşma ile dikkat çekti.


Bilal Erdoğan: Çocuklarımızı sokakta bulmadık

Türkiye’de gençlerin ve çocukların başkalarının payandası olmasına izin vermeyeceklerini açıklayan Bilal Erdoğan, kendilerinin çocukları sokakta bulmadıklarını ve her bir çocuğun daha iyi eğitilmesi ve daha iyi gelecek kazanması için Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde çalıştıklarını açıkladı. Babası Recep Tayyip Erdoğan’ın çok büyük bir özgüven ile birlikte hareket etmesinin TÜGVA adı altında olan gençlerin ve çocukların da bu özgüvene özenerek bu yönde hareket ettiklerini açıkladı. Bilal Erdoğan, daha sonrasında Giresun TÜGVA hizmet binasının kurdelesini keserken, açılışa AK Parti Giresun İl Başkan Vekili Kenan Tatlı’da katıldı.

BİLAL ERDOĞAN’IN TUTUKLANACAK OLDUĞU İDDİA EDİLMİŞTİ

ABD eski Pentagon çalışanı ve serbest gazeteci olarak tanınan Michael Rubin, Bilal Erdoğan’ın ABD’ye giriş yapması durumunda hemen tutuklanacak olduğunu yazmış ve sosyal medya başta olmak üzere Türk medyasında da kendisine geniş çaplı bir yer bulmuştu. Michael Rubin’in iddiasından sonra Bilal Erdoğan’ın ABD’ye gidip gitmediği konusunda basına yansıyan bir bilgi bulunmuyor.

RESMİ KAYNAKLAR DOĞRULAMADI

Bilal Erdoğan hakkında çıkarıldığı iddia edilen tutuklama kararı ile ABD’de herhangi bir resmi kaynaktan doğrulama gelmedi. Michael Rubin, tarafından yapılan bu haberin iyi niyetli olmadığı ve Bilal Erdoğan ile ilgili ABD’de böyle bir karar alınmadığı düşünülüyor. Konu ile ilgili her iki taraftan da net bir açıklama gelmezken bu haber sadece bir spekülasyon olarak kaldı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Bilal Erdoğan, imam hatip öğrencilerine seslendi: Sizler Erdoğan’ın neslisiniz!

Bilal Erdoğan, imam hatip öğrencilerine seslendi: Sizler Erdoğan’ın neslisiniz!

Bilal Erdoğan, 81 şehirden gelen imam hatip okul başkanları ve öğrencilerine seslenerek, 'Genç kardeşlerim sizler Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı ve başbakanlığın neslisiniz' ifadelerini kullandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz