Bim 14 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde şok kampanyalar var!

14 Kasım 2017 Salı günü Bim mağazalarındaki kampanyalar görenleri çok şaşırtıyor. Hemen her hafta inanılmaz indirimlerin uygulandığı Bim Aktüel ürünlerinde bu hafta toptan bir indirim söz konusu.


Bim 14 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde şok kampanyalar var!

Her hafta yayınladığı kataloglarda mükemmel kalitede ürünlere yer veren Bim bu haftada vatandaşların yüzünü güldüreceğe benziyor. 14 Kasım Salı günü için broşürleri dağıtılan Aktüel ürünlerinde inanılmaz indirimler var. Kataloglarda yayınlanan ürünler incelendiğinde Bim Marketler Zinciri vatandaşın sağlığı ve cebi hakkında ne kadar hassas olduğunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu sebepten dolayı birçok şehirde sokağa pazara alışveriş yapmak maksadıyla çıkan vatandaşlar ilk tercih olarak Bim Mağazalarını seçiyor. Bim ürünlerinin tanıtımı için yayınladığı Aktüel broşürlerinde vatandaşlara gerekli bilgiyi önceden verip belirlenen tarihlerde ürünleri satışa çıkarıyor. Bugün sizlere sunacağımız Aktüel ürünleri Bim mağazalarında 14 Kasım Cuma günü satışa çıkacaktır. Şimdiden katalogları inceleyip fırsatları kaçırmayabilirsiniz.

Bim hazır gıdalar konusunda çok hassas davranıyor ve en kaliteli seçimleri en ucuza vatandaşların önüne sunmaya devam ediyor. Aktüel katalogunda yer alan turşu ve dondurulmuş balık seçeneklerindeki fiyatlar dikkatleri çekiyor. Mezgit balığının 500 Gr fiyatı 13,90 TL olurken 400 gr olan Alabalık 6,95 TL ile satışa çıkmış. Ayrıca Bim’de fıçı marka turşu fiyatları da 8 TL civarında bulunuyor. Bu haftaya özel yapılan bu indirimlerden yararlanmak için 14 Kasım Salı günü Bim mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın.

Bim 14 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde şok kampanyalar var!

Bim hamur işi seven takipçilerini de unutmamış ve pastasından böreğine kadar her şeyi 14 Kasım Aktüel broşürlerinde vatandaşa sunmuş. Gözleme fiyatları 6,95 TL üzerinden satışa çıkarken hazır pizalar da aynı şekilde 6,95 TL fiyat ile satılıyor. Pasta ve krep sevenler için inanılmaz indirimler yapılmış çikolata dolgulu krep 360 gr olarak 7,95 TL üzerinden broşürlerde yer alıyor. Dondurulmuş pastanın fiyatı ise 12,95 olarak belirlenmiş.

Bim 14 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde şok kampanyalar var!

Bim 14 Kasım için ev hanımlarını da unutmamış ve birçok salça çeşidinde inanılmaz denecek indirimlere gitmiş. Fiyatları duyan vatandaşlar şok olurken 14 Kasım Salı günü Bim mağazalarına akın edeceğe benziyorlar. Yurdum marka domates salçası 15,75 TL ile satışa sunulmuş. Tat marka ise 12,50 TL ile satılacak. Biber salçası 16,75 TL ile satılırken sudan ucuz fiyatla rendelenmiş domates salçası görenleri şok ediyor. Rendelenmiş domates salçasının fiyatı 2,95 TL.Bim 14 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde şok kampanyalar var!

Daha birçok özenle seçilmiş Bim Aktüel ürünü 14 Kasım günü vatandaşların alımı için satışa sunulacak bunlar arasında Mini Kol Böreği ve çiftçi marka birçok tahıl ürünü de bulunuyor. Hemen hemen her hafta gerçekleştirilen bu indirimlerden yararlanmak için katalogları takip etmeyi ve zamanında Bim mağazalarına uğramayı ihmal etmeyiniz. Her hafta ürünler yenilenmekte ve bir önceki hafta satılan ürünler bir daha temin edilememektedir. bu yüzden sunulan şansları iyi değerlendirmenizi öneriyoruz

Bim 14 Kasım 2017 aktüel ürünlerinde şok kampanyalar var!

İlginizi Çekebilir
Bim Ocak ayı Aktüel kataloglarında gıda fırtınası esiyor

Bim Ocak ayı Aktüel kataloglarında gıda fırtınası esiyor

Her hafta yaptığı kampanyalarla şok etkisi yaratan Bim Marketler Zinciri 9-15 Ocak tarihleri arasında yapacağı kampanyalarla ilgili yayınladığı Bim Aktüel broşüründe okuyanları şaşırtmaya devam etti. Aktüel broşürlerinde özelikle gıda ürünlerinde yapılan kampanyalar dikkat çekiyor.

One comment
  1. bundan 1 ay önce naylon yeşil içi tüylü erkek çizmesi vermiştiniz bu ürünü tekrar vermenizi rica ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz