Bim’de 9 Şubat kampanyasında olay var! Yeni aktüel listesi açıklandı

Her hafta yayınlanan aktüel kataloglarıyla müşterilerini memnun etmeyi başaran Bim bu haftada alışveriş tutkunlarını mest etmeyi başardı. 9 Şubat tarihinde kampanyaya girecek ürünlerle ilgili müşteriler şimdiden Aktüel kataloglarını incelemeye başladı bile.


Bim’de 9 Şubat kampanyasında olay var! Yeni aktüel listesi açıklandı

Türkiye’de faaliyete girdiği ilk günden beri oldukça büyük bir ilgi gören Bim marketleri yapmış olduğu indirimlerle müşterilerinin dikkatini sürekli toplamayı başardı. Her hafta yeni bir kampanya hazırlayan Bim Aktüel listelerinde hem kaliteli ürünleri hem de ucuz fiyatları ile sürekli müşterilerinin gönlünü kazanmayı başarıyor. 9 Şubat tarihinden itibaren geçerli olacak olan indirimli ürünlerle ilgili yayınlanan Aktüel kataloğu şimdiden birçok mağazada tükenmiş durumda. Meraklı müşteriler için yayınladığımız bu haberde aşağıdaki katalog örneklerini inceleyerek daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

BİM KİMLER TARAFINDAN NE ZAMAN KURULDU!

Türkiye’nin ucuzluğu ve kaliteyi evlere getirmek amacı ile hizmete giren marketler zinciri Bim 1994 yılında Cüneyt Zapsu, Aziz Zapsu ve Mustafa Latif Topbaş tarafından kurulmuştur. Ortaklardan Cüneyt Zapsu ve kardeşi Aziz Zapsu 2003 yılında hisselerini satarak ortaklıktan çıkmıştır. Birleşik mağazalar anonim şirketi hisseleri 2005 yılında halka açılmıştır. Bim market hisselerinin % 14. 78’i marketler zincirinin kurucusu olan Mustafa Latif Topbaş’a aittir. Topbaş ailesinin diğer fertlerinin de markette çeşitli oranlarda hisseleri bulunurken birleşik mağazalar anonim şirketinin % 70’lik hissesi halkın elinde yer almaktadır.

BİM UCUZ VE KALİTELİ ÜRÜN SATIYOR!

Bim kurulduğu ilk günden itibaren Türkiye’de en fazla tercih edilen süper market olmuştur. Fiyatların uygun, ürünlerin kaliteli olması müşterileri Bim ’den alışveriş yapmaya yönlendirmiştir. Bim marketler zinciri de müşterilere çeşitli avantajlar sunarak onların yüzünü güldürüyor. Her cuma günleri satışa giren Bim aktüel ürünler ile farklı kategorilerdeki yüzlerce ürün indirimli fiyatları ile müşterilere sunuluyor. Ayrıca devlet tarafından açıklanan ucuz et satacak mağazalar arasında Bim marketleri de bulunuyor. Vatandaşlar uygun fiyatlara kırmızı eti Bim ’den satın alabilir.

AKTÜEL LİSTELERİNDE ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

Bim’de 9 Şubat kampanyasında olay var! Yeni aktüel listesi açıklandı

Bim’de 9 Şubat kampanyasında olay var! Yeni aktüel listesi açıklandı

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir

8 Şubat A101 aktüel listesi açıklandı! Müşteriler şokta

Müşterilerinin yayınlanmasını dört gözle beklediği aktüel kataloğu nihayet açıklandı. 8 Şubat tarihinden itibaren A101 marketlerde satışa çıkacak olan ürünler müşterileri fiyatlarıyla şoka uğratıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz