Deniz Göktaş kimdir? Sosyal medyada neden gündem oldu?

Deniz Göktaş kimdir? Deniz Göktaş kaç yaşında? Sosyal medyada neden gündem oldu? Deniz Göktaş ne iş yapıyor?

Deniz Göktaş kimdir? Sosyal medyada neden gündem oldu?

Deniz Göktaş kimdir? Deniz Göktaş kaç yaşında? Sosyal medyada neden gündem oldu? Deniz Göktaş ne iş yapıyor?

Son dönemde tek kişilik sahne gösterileri ile gündeme gelen Göktaş, stand-up gösterileriyle binlerce kişinin takip ettiği isimler arasında yer alıyor. Asıl mesleği müzisyenlik olan fenomen isim hakkında tüm detaylar sosyal medya mecralarında gündem olmasıyla birlikte araştırılmaya başlandı.

Deniz Göktaş, 1995 yılında doğmuştur. 28 yaşındaki genç müzisyen, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği bölümündeki eğitimini yarıda bırakarak psikoloji bölümüne geçiş yapmış ve mezun olmuştur.

Psikoloji alanında mesleğini icra eden Göktaş, uzun süredir müzisyenlik ve komedi üzerine sahne gösterileri ile uğraşmaktadır. Tek kişilik Stand Up gösterileri yapmaktadır.

Ankara'dan İstanbul'a yerleşen Deniz Göktaş, Tuz Biber ekibinin Açık Mikrofon adlı programına katıldıktan sonra keşfedilmiş ve gruba davet edilmiştir. Ardından müzik ve sahne gösterilerini birleştirerek bireysel olarak büyük bir çıkış yakalamıştır. Deniz Göktaş Spotify'da podcast paylaşımı yapmaktadır.

Ünlü ismin özel hayatına dair çok fazla bilgi bulunmuyor. Spotify listelerinde en çok dinlenen ve sahne gösterileri en çok izlenen ünlü isimler arasında yer aldığından, sosyal medya platformlarında sıkça gündeme gelen bir isimdir.

Deniz Göktaş kimdir? Sosyal medyada neden gündem oldu?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?