Yan Oda Şelale kimdir? Derya Pınar Ak kimdir?

Star TV’nin yeni dizisi Yan Oda’da Şelale karakterini canlandıran Derya Pınar Ak kimdir?

Yan Oda Şelale kimdir? Derya Pınar Ak kimdir?

Star TV’nin yeni dizisi Yan Oda’da Şelale karakterini canlandıran Derya Pınar Ak kimdir?

Senaryo ekibinde Mehmet Barış Günger’in yer aldığı, Çağrı Vila Lostuvalı’nın yönettiği ‘Yan Oda’ dizisinin karakterleri merak ediliyor. Yan Oda’da Şevval Sam’ın karakteri Sevgi ve Sevgi’nin kızı Şelale’yi genç oyuncu Derya Pınar Ak canlandırıyor. Peki, Şelale nasıl bir karakter? Derya Pınar Ak kimdir? Derya Pınar Ak kaç yaşında, nereli, boyu kaç, hangi projelerde rol aldı?

Yan Oda Şelale kimdir?

Şevval Sam ile anne-kızı oynayacak olan Ak, Yan Oda Şelale karakteriyle hayranlarının kalbini fethedecek. Şelale Yıldırım, ünlü televizyon sunucusu Sevgi Ersoy Alabey’in kızıdır. Fikret Alabey ile evlenen Sevgi, kızını ve annesini de alarak Alabey konağına yerleşir. 

Fikret’in oğlu Taylan bu aileden hiç hoşlanmaz ancak zamanla evine yerleşen genç ve güzel Şelale’den hoşlanmaya başlayacaktır. Şelale, hastalık hastası anneannesi, ün peşinde koşan annesi, sosyal fobisi olan teyzesiyle zor bir çocukluk geçirmiştir. Fakat yeni zengin hayatlarında evin oğlu Taylan ile ne kadar zıt olsalar da ilk aşk macerasını da onunla yaşayacaktır.

Derya Pınar Ak kimdir?

7 Ağustos 2003 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 21 yaşında, 1.62 metre boyunda, 46 kilo ve Aslan burcudur. Lise mezunu olan güzel oyuncu, seyahat etmeyi, denizi ve oyunculuğu sevmektedir. Tiyatro ile aktif olarak ilgilenmektedir.

Rol aldığı projeler

Diziler

Adım Farah (Gönül Koşaner, TV Dizisi, 2023)

Sevmek Zamanı (Çiğdem, TV Dizisi, 2022)

Prens (Hasharia, TV Dizisi, 2021-2022)

Annemizi Saklarken (Ela, TV Dizisi, 2021)

Uzak Şehrin Masalı (Nisa Tekçe, TV Dizisi, 2021)

Hükümsüz (İnci Sefer, TV Dizisi, 2021)

Filmler

Witch Trilogy 13+ (Kız, Kısa Film, 2019)

Kar ve Ayı

3391 Kilometre

Yan Oda Şelale kimdir? Derya Pınar Ak kimdir?