Bodrum’da gece kulübünde silahlı katliam!

Türkiye’nin en ünlü tatil mekanlarından biri olan Bodrum’da yan yana hizmet veren iki kulüp aynı anda silahlı saldırıya uğradı. Çifte silahla kulüpte adres soran ve sonrasında ortalığı kan gölüne çeviren saldırgan olay yerinden kaçarken jandarma olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlattı.


Bodrum’da gece kulübünde silahlı katliam!

Olay yerinden kaçtı

Önceki gün akşam saatlerinde Bodrum’da yan yana hizmet veren iki kulübe giren ve adres soran saldırgan kulüp çalışanlarından bilgiyi aldıktan sonra belinden çıkardığı iki silahla dehşet saçtı. Rastgele ateş açarak kulüptekileri hedef alan saldırganın silahından çıkan kuruşunlar çok sayıda insan yaralarken bir kişi de hayatını kaybetti. Silahlarında mermi bitince olay yerinden hızla uzaklaşan saldırganın peşine düşen jandarma ekipleri gece saatlerinde kadar sürdürdüğü arama çalışmalarından sonuç alamadı.

Robot resmi dağıtıldı

Saldırganın robot resmini çıkaran ve bölgede bulunan tekne işletmelerine dağıtan jandarma ekipleri olayı bir terör olayı olarak değerlendiriyor. Aynı anda Almanya’da da gece kulübüne baskın gerçekleştiren bir saldırganın Bodrum katliamcısı ile bağlantılı olabileceği ihtimali üzerinde duran güvenlik güçleri soruşturmaya devam ediyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Ortaköy’de gece kulübüne ateş açtılar! yaralılar var

Ortaköy’de gece kulübüne ateş açtılar! yaralılar var

İstanbul Ortaköy’de bulunan bir gece kulübüne gerçekleştirilen silahlı saldırıda 1’i ağır 3 kişi yaralandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz