Bodrum’da yaz başladı, Turistler akın etti!

Bodrum'dan yaz haberleri gelmeye başladı. Havaların ısınmasıyla beraber şenlenen Bodrum'da sıcaklık 30 dereceye kadar yükseldi. Sıcaktan bunalan vatandaşlar ve turistler kendilerini serin sulara bıraktı.


Bodrum’da havaların ısınmasıyla beraber sahiller canlandı. Turistler serinlemek için kendilerini denize attı, adeta yaz aylarını aratmayan görüntüler oluştu.

SAHİLLER RENKLENDİ

Bodrum’da hava sıcaklığının 30 dereceyi aşması ile beraber tatilci ve turistler beraber denize girdi, güneşlendi. Sahillerde renkli görüntüler oluştu. Bodrum Kumbahçe sahilinde bazı turistler, serinlemek için denize girdi bazıları güneşlenerek güneşin tadını çıkardı.

ESNAFIN YÜZÜ GÜLDÜ

Sıcak havanın tadını çıkarmak isteyen ve ders yoğunluğundan bunalan öğrenciler de fırsatını bulup kendilerini denize attı. Çoğu şahıs evlerinde oturmak yerine kafelerde oturup sohbet etmeyi, denizi seyretmeyi tercih etti. Bodrum’un canlanmaya başlaması esnafın da yüzünü güldürdü.

İlginizi Çekebilir

TOKİ’den Maltepe için 305 konutluk müjde

TOKİ’den istanbulluları sevindirecek haber geldi. Maltepe bölgesinde yapılması planlanan 305 konut için ihale düzenlendi. Maltepe'de yapılacak olan kentsel dönüşüm projesi ile ilgili bir milyon metrekarelik alanın kullanılacağı bildirildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir