Bonzai içen Afrikalı yerden kalkamadı

Bonzai içtiği iddia edilen biri Afrikalı diğeri Bulgaristanlı iki gencin parkta kendinden geçmiş hallerini gören vatandaşlar polis ekiplerine haber verdi.


Bonzai içen Afrikalı yerden kalkamadı

Zehir tacirleri zehir satmaya devam ediyor. Tüm İstanbul’da tüm güvenlik önlemlerine rağmen hala daha uyuşturucu satışlarında çok ciddi artışlar olduğu ve önüne geçilemediği ifade edilirken, bugünlerde yeni bir takım uyuşturucu maddelerin piyasaya çıkması ile birlikte birçok genç ve orta yaşlı vatandaşın yol ortasında, sokak aralarında ve her yerde bayılmış bir şekilde görüldükleri basına ve medyada yerini alıyor. Erdoğan tarafından bu soruna karşı harekete geçilmesi ile ilgili olarak verilmiş olan bir talimat olmasına rağmen bugün İstanbul sokaklarında yabancı 2 gencin içtikleri bonzai dolayısı ile baygın halde yerde yattıkları ve vatandaşların tüm seslenmeleri ve uyarılarına rağmen duymadıkları gözlemlendi.

AFRİKA VE BULGARİSTAN UYRUKLU 2 GENÇ

İstanbul sokaklarında Afrika ve Bulgaristan uyruklu 2 gencin yürek burkan görüntülerine kayıtsız kalmayan vatandaşlar telefon ile polis ve ambulansı ararken, olay yerine gelen ekipler tarafından 2 gence müdahale edildiği, gerekli işlemlerin yapıldığı belirtildi. Afrikalı gencin bonzai kullandıktan sonra yolun kenarında yığılıp kaldığı, Bulgaristanlı gencin ise çimenliklerde yatıp uyuduğu ifade edildi.

OKULLARA KADAR GİRDİ

Birçok isimle anılan bu uyuşturucu maddeler böcek ilacı, tarım ilacı vs. gibi maddelerin birleşimi ile elde ediliyor. Bu uyuşturucular vücuda büyük zarar verirken kimi zaman ölümlerle sonuçlanabiliyor. Uyuşturucu tacirlerinin bu maddeleri ilk okullara kadar soktuğu görülüyor. Gözü dönmüş satıcılar birçok minik çocuğu bu maddelerin bağımlısı yaparak gelir elde ediyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Erdoğan’a Afrika’da 3 aslan yavrusu hediye edildi!

Erdoğan’a Afrika’da 3 aslan yavrusu hediye edildi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Afrika ziyareti esnasında 3 aslan yavrusu hediye edildi. ''Bir an için torunlarım sever mi acaba diye düşündüm'' ifadelerini kullanan Erdoğan, üç yavru aslanın Gaziantep'teki hayvanat bahçesine gönderileceğini açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz