Boşanacak denilen Mustafa Sandal ve Emina Sandal evlilik yıldönümü kutladı!

Boşanacakları söylenen Emina Sandal ve Mustafa Sandal’ın Sırbistan’da yayınlanan Gloria dergisindeki “Evliliklerinin 10’uncu yılını Londra’da gözlerden uzakta kutladılar” haberi kafalarda soru işaretine sebep oldu.


Boşanacak denilen Mustafa Sandal ve Emina Sandal evlilik yıldönümü kutladı!

Mustafa Sandal ile Emina Jahovic 2008’de nikah masasına oturmuştu. Mutlu evlilikleriyle isminden söz ettiren çiftin arası geçtiğimiz aylarda açıldı ve Mustafa Sandal evi terk etti.

Çift “Sorunlarımız var” dese de birbirlerinin doğum günlerini sosyal medyadan kutlamayı ihmal etmedi. Geçen hafta aynı gün yeni şarkılarını duyurmaları ise “Ayrılığı reklam için kullandıkları” iddialarına neden oldu. Emina Sandal dün Instagram hesabından, poz verdiği Sırp dergisi Gloria’nın kapağını paylaştı.

Derginin içindeki haberde ise şu şekilde yazıyordu: “Boşanacakları söylentilerine karşın Emina Jahoviç geçtiğimiz günlerde Londra’da, Türk pop yıldızı Mustafa Sandal ile evliliklerinin onuncu senesini kutladı.”

Emina Sandal dergiye “2 oğlumuz var. Üçüncüyü kız istiyoruz” açıklamasını yaptı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz