Bülent Arınç, Twitter’da Melih Gökçek yüzünden fenomen olacak

Sosyal medya’da aktifliğiyle bilinen Melih Gökçek paylaşımlarına hız katarak uzun süredir aralarında çekişmenin olduğu Bülent Arınç ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı.


Bülent Arınç, Twitter’da Melih Gökçek yüzünden fenomen olacak

İstifa haberinin ardından sosyal medya hesapları üzerinde aktifliğini yitiren Gökçek yeni bir paylaşım yaparak takipçilerini şok etti. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek yaptığı paylaşımla kendilerine yöneltilen soruya cevap verirken Bülent Arınç hakkındaki bu paylaşım tıklanma rekorlarına doğru koşmaya başladı. Bülent Arınç konu ile ilgili henüz bir açıklama yada paylaşımda bulunmayıp sessizliğini koruyor. Ancak yakın zaman içerisinde Arınç, cephesinde de bu paylaşıma cevap gelmesi ve ortalığın kızışması bekleniyor.

MELİH GÖKÇEK SORULARA VİDEO İLE CEVAP VERDİ

Takipçileri tarafından kendisine sorulan “Bülent Arınç mı haklı sen mi haklısın” sorusuna paylaştığı video ile cevap vererek “bu soruyu tekrar tekrar sorup kendinizi rezil etmeyin” dedi. Video incelendiğinde Arınç tarafından yapılan üç ayrı konuşmanın birleştirilerek yayınlandığı anlaşıldı. Arınç hazırlanan bu video da sürekli olarak Melih Gökçek hakkında yolsuzluk ve paralel devlet suçlamalarında bulunuyor ve 8 Haziran günü bunları açıklayacağını bildiriyor. Fakat videonun son bölümünde ise böyle bir konuşma yapmadığını savunuyor.

FENOMEN OLMA YOLUNDALAR

Daha önceden de bu tür paylaşımlar yapan Melih Gökçek’e Arınç tarafından aynı şeklinde internet üzerinden cevap verilmişti. Ancak bir süredir her iki taraf da sessizliğini koruyordu. Son günlerde ateşlenen tartışmalar sebebiyle kullanıcıların akın akın takip etmeye başladığı Bülent Arıntç ve Melih Gökçek ile ilgili takipçileri sosyal medya fenomeni olma yolundalar diyerek espri yapmaya başladılar. Durum öyle bir hal aldı ki kullanıcılar artık kimin haklı kimin haksız olduğundan ziyade iki tarafın birbirlerine sarf ettiği sözleri takip ederek ilgi çekici sözleri sayfalarına kapak yapmaya başladı.

İlginizi Çekebilir
Sözcü Gazetesi Melih Gökçek’in yazarlık teklifini kabul etmedi

Sözcü Gazetesi Melih Gökçek’in yazarlık teklifini kabul etmedi

Sözcü gazetesinde yazar olmak isteyen Melih Gökçek'e gazeteden cevap geldi. Gazete böyle bir şeyin mümkün olamayacağını dünya görüşlerinin farklı olduğunu açıkladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz